Verejné kúpalisko a 4-mesačné bábätko

7. júl 2024

Baby.ideme na týžden na dovcu sem na SK, mame 4 mesacne bábätko. Išli by ste s ním aj do verejného bazéna?.ja chcem vziať malý bazénik a len tak ho namočiť,keď bude horko, ale babky tvrdia, že však aj menšie chodia 🤷‍♀️tak neviem. Navyše, je to predčastniatko. Ďakujem

barka1
7. júl 2024

Do verejného chlorovaneho bazénu určite nie.

evcagabi
7. júl 2024

Nikdy by som s babatkom nesla do verejneho bazena.

pribinak
7. júl 2024

Babky nie sú normálne

miskakyska
7. júl 2024

Len pekne vezmi bazenik.. áno babky tvrdia a vedia.. lebo sedavajú na kraji detského bazenika a močia si v ňom prinajlepšom nôžky 😁

Ja.. stará korčuľa neznášam tieto verejné kúpaliska a auparky 😆😆brrrr

januska12323
7. júl 2024

Určite nie. Babky nech sa pekne starajú o seba.

tenerifka
7. júl 2024

Nie

viestta
7. júl 2024

Nastastie moja babka mala rozum a ked sme s nou chodili na kupalisko odhodlane a statocne nosila aj bazenik aj plazovy stan aj vedro aby sme mali s cim nanosit vodu do bazenika. Bazenik sme strcili do plazoveho stanu a dieta spokojne, ovlazene, nelezalo na priamom slnku

medda_beda
7. júl 2024

Do slovenských detských bazénov nie.To sú tie najšpinavejšie spolu s neplaveckými.

lucia13022023
7. júl 2024

Ja osobne som nevidela na kúpalisku také malé bábätko v bazéne. A ani by som nešla na kúpalisko s takým malým.. Ale to som ja.

luliu
7. júl 2024

Určite nie, fuj, chodíme na kúpalisko, ale v živote som nevidela tam tak malé babo

nikpa
7. júl 2024

Babky nech sa namacaju kde chcú ale 4 mesačné bábätko určite nemá čo robiť v chlorovej vode vo verejnom bazéne 🙈

muchotrafka298
7. júl 2024

V ziadnom pripade by som so 4-mesacnym babatkom neisla na verejne kupalisko. Prechlorovana stojata niekolko dni/tyzdnov nevymenena voda. Nie, dakujem pekne.

petamich
7. júl 2024

pridavam sa do skupiny nie 🙂 s takym malym nie veru

anavixy
7. júl 2024

4m urcite nie ani do bazena ani na slnko/horuci vzduch (myslim v tej najvacsej palave, ale to verim, ze sa nechystate).

kitycat
7. júl 2024

Akou vodou naplnis bazenik?

len_nig
7. júl 2024

Nie

danica2711
7. júl 2024

na kúpalisko v pohode, do bazéna určite nie. Neviem si predstaviť, aké pozitíva by to mohlo pre také malé bábo mať

mircalla
7. júl 2024

Babky chodia na kupalisko? Nikdy som 4mesacne deti v detskom bazene nevidela. Nie. A to som neni daka ustrachana

patka06
7. júl 2024

S takým malinkým by som vôbec nešla na kúpalisko.

autor
7. júl 2024

Baby, ja úplne súhlasím a ďakujem, že ste ma utvrdili. Niekedy si pripadám jak debil, keď mi hucia, čo už mal robiť, čo by som s nim mala robiť atď. Bazénik kúpim a dám tam tockovu vodu, samozrejme,že nie tu z bazéna. Našťastie, mame tam bungalov, tak z neho. Ďakujem za rady.

kataina
7. júl 2024

podľa mna, 4m. dieťa potrebuje svoj pokoj, jedlo, spánok. Nepotrebuje dovolenku ani kupalisko ani pobyt na prepchatom kupalisku. Ja ako mama by som si s babatkom na kupku neoddýchla, čiže nešla by som vôbec. Jedno leto sa dá stráviť na záhrade pod stromom, v parku, na prechádzke,... bez kupaliska

autor
7. júl 2024

@patka06 my sme tam ubytovaní na dovolenke. V areály.

autor
7. júl 2024

@kataina na dovolenku ideme 😉 do bazéna nepôjde. Sme ubytovaní v areály, avšak, v Štúrove, čiže chápeš, že nie hneď vedľa bazénov. Je tam aj strom, aj pokoj 🙂

oriesocek
7. júl 2024

Urcite nie, neexistuje s takym malym do verejneho bazena. Moze ti nieco chytit. Kolegynine ovela starsi skoncili na JIS obaja a jednemu dokonca hrozila dialyza...

nyphadora
7. júl 2024

Určite nie , a nikdy nechapem ako namočiť 4m babo do maleho bazenika. Mame 5,5m dceru a som jej dnes na 5 sekund namocila nohy do maleho bazenika na zahrade, ale to sa staršia kupala. Nechapem prečo by niekto na 5 sekund naplňal bazen, a ešte na verejnom kupalisku.

sevrin
7. júl 2024

@miskakyska na toto som raz čítal dosť brutálnu sťažnosť na jedno kúpalisko, či prevádzkar považuje za normálne, že aby v bazéne, kde šantia malé deti (a občas sa môže stať, že sa nechtiac napijú vody), si staré babky máčali svoje laby. Dosť matiek vtedy súhlasilo so sťažovateľkou.

mircalla
7. júl 2024

@sevrin Mna dost irituje, ked si daju barlu do nakupneho vozika este aj tou castou ktora sa pri chodzi dotyka zeme....To si vzdy kusem do jazyka.

iwesska
7. júl 2024

Nie,vydrzi bez vody. Zober flasu s vodou,namoc plienku a trosku mu s nou pretri telicko. 4mes.ziadny bazenik nepotrebuje,staci sa prejst v chladku.

bloger
7. júl 2024

Tiež by som bol asi skôr za nie.

saxana000
7. júl 2024

4.mesacnemu bazen netreba.do kocara pod strom max navlhcit plienku a poutierat.take rocne by som uz dala do toho uplne mini bazenika do chladku nech sa trosku osviezi.vodu priniest samozrejme zo sprch nie z bazena.