Ventilátor a trojmesačné bábo

8. júl 2021

Zdravím, ako riesite tieto teplá? Používate ventilátor? Ja používam ventilátor aj keď je v izbe trojmesačná dcéra je to problém? Nemôže sa jej niečo stať?

nika82
8. júl 2021

prievan, zapal ocnych spojiviek urcite by som ventilator pri nej moc nepustala, radsej viac krat okupat

denden77
8. júl 2021

nepouzivam uz len kvoli sebe, vadi mi na oci.. malu niekolko krat denne kupem 🤷‍♀️

nika82
8. júl 2021

@denden77 ja som mala vcera pusteny chvilu neslo mi to ani do oci a rano uz som ich mala zlepene

patka06
8. júl 2021

tiež vôbec nepoužívame ventilátor a nemáme ani klímu ..oboje nám vadí aj dospelým, pri bábätku by som na 100% nepoužila
Máme vonkajšie žalúzie a cez deň keď je horúco nevetrám
Rozdiel teploty je 10 stupňov ...v byte mám 28 a na balkone v tieni 38

kristina1001
8. júl 2021

Pred pár týždňami jak boli prvé horúčavy používala som aj nefukal priamo na nás bol otočený na stenu len aby prúdil vzduch a na druhý deň mala malá prasknutú cievku v očku keď sme stým boli u doktorky tak hneď prvé čo povedala že prievan a ventilátor a mala som to teraz ju radšej kúpem viac krát za deň

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenuska9999
8. júl 2021

Ja by som pri dieťatku ventilátor nepouzivala. My to riešime tak, že nenecháme cez deň horúci vzduch z vonku prejsť do bytu a taktiež slnko. Čiže cez deň mame zatvorené okná a zatiahnuté žalúzie... takže sa nám byt takto nenahreje. No a potom večer keď sa trochu ochladí pootvarame okná a poriadne vyvetrame byt a ideme spať v pohode stým, že sa nemusíme roztopiť

fiafia
9. júl 2021

S ventilátorom opatrne a je to veľmi malé bábo,asi by som neriskovala. My máme ale vo vedľajšej miestnosti