V čom nosíte von detské veci?

nanulik
6. jún 2012

ide mi o to že ked sme chodili na kočíku tak to bolo v kočíkovej taške, ale už chodíme občas aj na pešo (alebo na motorke) a ja neviem kde všetky tie malého veci napratať. a chodiť s kočíkovou taškou sa mi velmi nechce.

aduskatt
6. jún 2012

ruxacik na chrbat🙂

zuzanka.h
6. jún 2012

V batohu....

bubelko
6. jún 2012

v ruksaku 😉

mummy01
6. jún 2012

Ja nosim ruksak...mam volne ruky a vela sa don zmesti....

cicimon
6. jún 2012

vak na plecia a ide sa, treba zobrat rozumne mnozstvo veci 🙂 mne sa zmesti jedlo, pitie aj hracky do piesku

traktor
6. jún 2012

mam vak a vsetko nosim v nom..mam pri tom volne ruky a zaroven vsetko poruke 😉

maranat
6. jún 2012

ja mam taku malu tasku cez pleco (stary mi hovori ze to sa za komunistov take nosilo 😀 😀 ) a tam dam vsetko co nam treba 🙂

lili_mia
6. jún 2012

ruksak, vak, baťoh .. na vonku si myslím, že veľa netreba, už je väčší, takže ak sa ochladí, tak to zvládne aj v tenšej mikine, jedna plienka tiež stačí, pitie do fľašky a niečo na chrúmanie do sáčku či do nádobky .. malo by stačiť .. prípadne ho nauč, že si svoje hračky bude nosiť na svojom chrbte vo svojom vlastnom baťohu, ktorý môžeš aj ty nosiť v ruke

k_a_j_k_a
6. jún 2012

Ruksak to vzdy isti 🙂 ja si uz neviem predstavit prechadzku bez neho. Vmesti sa mi tam vsetko. Pitie pre deti a aj mna, bundy, keksiky, ovocie, pripadne aj nakup obcas. Proste vsetko 🙂 a hlavne mam volne ruky a mozem drzat aj jednu aj druhu dcerku za ruku, ked treba a nepada mi to z ramena ako taska.

majka1981
6. jún 2012

v ruksacku 🙂 ked je toho viacej
ked je toh omenej (kratka prechadzka, rezervne nohavice musia byt s nami kedze sme bez plienky ) tak len mala taska cez plece
hracky do piesku si zoberie syn do ruky a ide sa 😀

salma22
6. jún 2012

ruksak ,popripade igelitka, kabela....a malej sme tiez kupili kuksacik takze take obcerstvenie si nosi sama na chrbatiku a paci sa jej to samo ze ma v tom zabaleny aj prsiplast clovek nikdy nevie 🙂

hoogy
6. jún 2012

my teraz odime s ruksakom tam mam hracky a vodu pre mna. a maly ma svoj ruksak tam ma svoju vodu, nieco na jedenie a servitky.

ivett1
7. jún 2012

aj my chodíme s ruksakom...😉...máme tam všetko🙂...vlhké vceckovky,obyč. vreckovky, dve malé 0,5 l fľaše s vodou (alebo krabicové džúsiky), jedna väčšia 0,75l pre mňa (nás) a nejaké ovocie, tyčinky...mikroténové sáčky, nejaké hračky a sem-tam pribalím aj pršiplášte (podľa počasia...) a slnečné okuliare (tie vláčime stále...)....hračky do piesku máme zvlášť v takej pevnej taške na plece...a tie berieme len keď ideme aj na pieskovisko...my už väčšinou "chodíme" s kolobežkou (dcérka) a odrážadlom (synček)🙂

lenka_b
7. jún 2012

ma som malej kupila ruksak - mas ich s hocijakymi motivmi a vsetko sa do nich vojde 🙂)) Kupila som jej jeden na kolieskach, co ho taha za sebou. Alebo aj bez koliesok a ja ho nosim na pleci namiesto mojej kabelky 🙂))