Uspávanie 7 mesačného dieťaťa

20. aug 2021

Baby ako ste dosiahli že Vám babo zaspalo samé v postieľke a nie na rukách? Malý už je celkom ťažký a keď ho dávam večer samého spat v postieľke samozrejme som pri ňom hľadám ho... Hodina dve 🤷‍♀️🤦‍♀️😠😵

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
20. aug 2021

@viestta a hneď si to robila aj cez deň? Lebo ja skúšam len nočný spánok zatial

alexandra197
20. aug 2021

Náš sa naučil zaspať na manželskej posteli lebo tam je miesto na prevalovanie a keď zaspal šup do postieľky

mabenn
20. aug 2021

Hodina dve? Davas ho spat skoro. Inak syna som na rukach uspavala do 1.5roka.

lucijalucy
20. aug 2021

Dala do postieľky a odišla. Keď plakal prišla som len utíšiť, dať cumel, pohladila a išla preč. Chce to trpezlivosť než si zvykne.

danielahamar
20. aug 2021

ak hodina dve, dieťa nie je unavené😉 a dať do postielky a odísť, ak nahodou sa ozve, prísť, pohladiť a znova odísť, ked aj 20x, ale nebrať ho z postielky hlavne

autor
20. aug 2021

@danielahamar dávam ho o siedmej co mi na také malé babo nepríde skoro a vidím na ňom že si sucha oči mrnci...

danielahamar
20. aug 2021

moj má 7,5m a chodí o 18😉 , ale spí do 5min., málokedy sa stane, že tahá viac ako 15min. večer

kristina1001
20. aug 2021

A pred tým kedy spinká pred nočnym spánkom mi sme toto mávali keď mala náhodou ešte zaspala o 5 na hodinu potom si síce mrvila očká a bola mrzuta ale ani zasvet spať teraz si dávam pozor aby pred nočným spánkom bola hore aspoň 3 až 4 hodiny a ja uspavam tak že si pohodlne sadnem na fotelu teda skôr taký polosed a malú si dám na seba bruškom mala to rada aj ako bábätko a má to tak rada aj teraz má 10 mesiacov a takto zaspí za 10 minut a zaspavame takto asi od pol roka má pekný režim okupame o 8 spravíme masáž oblečieme 8:20 je už pripravená vypije mliečko už pri ňom drieme dám si ju na seba a za 10 minut je tuhá dám ju do postieľky a spinká dalej

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivangeline
20. aug 2021

My sme sli najprv na postel..Ze bola vedla mna. Az po roku do postielky. A teraz ma rok a pol a snaha je,aby zaspavala sama... Na obed nema problem,vecer je to vsak vynimpcne,ze ma nevola..

mamanadruhuu
20. aug 2021

Viešco ja ti poviem takto.. On malička som dávala deti spať samé, bolí dní keď ma potrebovali večer pri zaspávani... Jednoducho som ju dala do postieľky zapla hudbu a bud zaspala hneď alebo rucala.. AVtedy s tým muž na mňa dosť tlačil..ale ale... Keď sa mi z toho raz povrcala, tak som povedala a dosť.. Na druhy deň sme skúšali znovu tak isto.. Nenechala som ju dlho plakať ale vtedy prekvapenie zaspala asi od únavy.. A od vtedy tak spáva... Horšie to bolo keď sme mali už aj druhú vtedy som sa snažila aby išli spolu späť rovnako nech si na seba zvyknú... Ja som ju nakojla dala do postieľky staršej som povedala rozprávku a potom pustila hudbu... Zaspali. No nádhera a tak to išlo..ale stále sú to malé deti ktoré ma pri sebe občas potrebujú

4stanka4
20. aug 2021

Ja som uspávala malú do 9 mesiacov na prsníku-žiadna výhra ale potom ako som ju musela odstaviť tak sme ju naučili tak že ju dáme do našej postele, ľahnem si k nej ja alebo muž, dáme mlieko a do 10-15 min zaspí. Potom ju len preložím do postieľky. Vyhovuje nám to takto a keď prejde na 1 spánok tak ju chcem učiť zaspať samú
Inak kamoška mala super naučenú malú že vedela sama zaspať a to nemala ani rok a teraz ma 2 a nebude spať inde ako pri nich v posteli.