Uspávanie 10 mesačného drobca

2. dec 2021

Baby ako docieliť aby nám chcel maly zaspať v postieľke a nie na rukách? 🤷‍♀️ Dajte nejaké rady. Dik

zuzikak
2. dec 2021

nijako 🙂 toto je este drobecek malicky. Potrebuje ta citit. Alebo si lahni k nemu a zaspi pri tebe na posteli. Uz len chvilku vydrz a bude zaspavat aj v postielke a bude mu stacit tvoja ruka. 10 mesiacov je fakt malinke babo....

ivangeline
2. dec 2021

No v tomto case som zacala spat pri nom. A obdobne aj pri dcere. Na posteli spolu. Potom v postielke ona a ja pri nej. Az sama v postielke. ;) Pri synovi bol manzel v izbe a spi od 2r sam v izbe na posteli. Mala bude mat coskoro 2 a pripravujem sa na presun do izby...ale ona je ovela zivsie dieta a postielka ma hranice. Jasne a pevne. :D Z postele mi po roku uz zliezala... :/

ailiba
2. dec 2021

Ja ho položím do postielky a lahnem si vedľa do našej manželskej. A sem tam sa mu pri hovorím. Ú nás to zaberá. Treba vyskúšať.

petamich
2. dec 2021

nas maly ma styri mesiace a zaspava sam alebo pri jedle (kojim) podla toho ako to vyjde - treba mu vytvorit inu spankovu asociaciu ako ruky nas napr. zaspava s plienockou, par minut sa nou pohra a spi alebo jedlo, naje sa, odpoji a spi, prelozim do postielky a spi do dalsieho krmenia - treba postupne, skusila by som napr. niektory denny spanok a plienku alebo mojkacika, nasmu sledujeme bdele okna a ked ho dame spat podla nich, tak zaspava ukazkovo, lebo je akurat unaveny

elizabet173
2. dec 2021

tvoj drobec nie je na postieľku zvyknutý, skús ju prisunúť k vašej posteli bez bočnice a daj si spočiatku dieťa vedľa seba, uspávaj ho tak, neskôr ho postupne budeš dávať do postieľky, ty budeš ležať na posteli, chce to trpezlivosť, nepôjde to za tri dni.

zuzkaa1991
2. dec 2021

Si pamatam cca od 9.m do 15m uspavali sme na rukach
....pri tv atd postupne ked som videla ze nieco.jej vadi vyrusuje menili uspavanie az sme presli tak ze zacala.pit mliecko vedla mna.....

aschkimka
4. dec 2021

moja malá zaspavala sama od malička do 4m, potom ani bohovi v postieľke,len v noci...tak spávala s nami, v kocari ...ale už sa tam nezmestila tak išla v 8m naspäť do postieľky a jediné čo zabralo je: keď ide spať zatiahnuť pomaly závesy, dať ju postieľky, ja pripravim mliecko, potom ju dám ľahnúť, zatiahnem žalúzie a ona pije mliečko...zapnem biely šum a sama sa dá na bok, tak ju hladkam po chrbatiku,úplne jemne, niekedy po nosteku a väčšinou do 10min zaspí...priznám sa bála som sa toho...keďže predtým tých pár mesiacov postieľka ani vidieť...boli révy hukoty a takto už skoro 2m zaspavame 🙂