Účinný liek na soplík?

mimimiruska
8. mar 2020

Dobry vecer dcerka rok a pol ma soplik nemam v kapicky a nic take co by ji pomohlo...zkusela sem odsat ale su moc tekute ci ako to.nazvat zitra idem do lekarny hmed kupit kapicky at ji ulevim ale uz teraz sme zase hore nespime lebo nedokazeme dychat nostekom ako viac pomoct prosim nejaky babsky rady ? Prosim je uplne unavená ale neda se ji buvkat :(

bosorka2302
8. mar 2020

trosku hlavu vyvysit aby nelezala v rovine

manchester123
8. mar 2020

@mimimiruska nakrajaj cibuľku na jemno a urob taký batozek ku hlavičke, ako veľmi to cítiť, ráno vyvetras, ale pomôže. A možno aj spánok na brušku by bol vhodný alebo vyvýšena poloha ak nevie na brušku.

mimimiruska
autor
8. mar 2020

@manchester123 uz ma u postylky plienku vlhku a cibulku moc dekuji to obetuji pro prdolku malu a radsi prirodni lek nez nejake humpali co ani neviem ci pomozu dakujem jeste raz 🙂

mimimiruska
autor
8. mar 2020

@bosorka2302 uz som tiez porobila moc se ji to nepaci lebo je zvykla se otacet a tak ale usnula konecne tak uvidime dakujem 🙂

manchester123
8. mar 2020

@mimimiruska každých 24 hodín urob nový batozek a zvlhčuj plienkou. A neďakuj, rada pomôžem ak teda viem. Ešte sú fajn aj cibulove kolieska do ponoziek na noc, ale to môj malý nedal. Skús

mimimiruska
autor
9. mar 2020

@manchester123 neviem ci to bolo tim ale spinkala skoro celu noc zbudila se zoparkrat ale po dvoch dní super ze vobec zaspala 🙂 to tiez asi neda je rozmaznana na urcite veci :D ale skusim

manchester123
9. mar 2020

@mimimiruska super, teším sa. Skoré uzdravenie

mimimiruska
autor
9. mar 2020

@manchester123 tiez 🙂 dakujeme ... a vam krasny zvysok dna 🙂