Trojmesačný syn nechce spať

kachna27594
15. nov 2020

Ahojte mám skoro 3 mesačného syna a nechce spať keď sme vonku v kocari tak hej ale doma ako keby ani unavený nebol...vždy ho musím uspať ale príde mi to že ho dávam nasilu... dokáže byť hore vkusne aj 4-5 hodín a neviem už čo mám s ním robiť.. spáva iba dvakrát za deň raz doobeda a raz poobede v kocari 😔 je to normálne že dokáže byť tak dlho vkuse hore?

bagre
15. nov 2020

@kachna27594 ahoj, no ak dokážete takto fungovať aj on aj ty tak to nerieš... asi viac nepotrebuje. Moje prvé dieťa začalo štrajkovať po 4.mesiaci, do 9.sme to potiahli len v kočiari a od roka nespala. Nijako. Stav oboch = pomoooc. Všetko možné som skúsila. Aj u neu sme boli. Nič. Ostalo jediné - prežiť.

potvorka88
15. nov 2020

Ja mam dvojmesacneho a dava to cez den tak 3-4x po 20 max 30 minutach vratane kocika. Dnes mi nespal celu prechadzku. Ale aspon v noci mi pospi priemerne 7,5-8,5h. Cez den maloco porobim. Jedine ked mi ho starsi zabavia, takze mam veselo. Oni taki neboli. Pekne spinkavali cez den niekolko hodin. Je to pre mna novinka 😃

kachna27594
autor
17. nov 2020

No ako šak zatiaľ to zvládam je to moje prvé dieťa 😀😀ale mne ani vnoci nepospi keďže ho kojim tak sa budí tiež ale ako da sa len som chcela že či to je fakt v pohode že taký malý spí fakt že menej 😀 zase keď sa narodil mal 56cm a 4620g 😂😂 už teraz vyzerá na také 4 mesiace isto😀😀