Trojmesačné bábätko nechce spať

nesssa23
2. aug 2020

Ahoj tienky potrebujem poradiť. Mala bude mať 3 mesiace a teraz nechce spať celý deň aj keď ju uspim o desať minút je hore a to robí celý deň. Teraz aj v noci buntosi nechce spať budi sa každú hodinu že chce jest. Stále kojím mlieka mam dosť.

danielahamar
2. aug 2020

Možno máš dosť, ale ona si nevytiahne dost, každú hodku by som v noci nedala, ani cez deň, niečo nie je v poriadku

nesssa23
autor
2. aug 2020

@danielahamar v stredu ideme k doktorke tak uvidíme

danielahamar
2. aug 2020

@nesssa23 neskúšala so si odstriekat a to mu dat? Ja si pamätám moju svagrinu, toto iste mala s malou, bola z toho vhodná na prášky jeden čas, ustala to, kojila ju do roka, ale to obdobie bolo strasne

nesssa23
autor
2. aug 2020

@danielahamar fľašku nechce. Není zla len späť nechce

danielahamar
2. aug 2020

@nesssa23 možno bude z deti, kt. späť nepotrebuje, to bude ten horší pripad😬

nesssa23
autor
2. aug 2020

@danielahamar Véd toho sa bojím aj ja. To je moje tretie babo a ani jedno nebolo také ako ona. Mame problém s refluxom liečime ho a stredu pediatricka ju skontroluje.

lucinka1988
2. aug 2020

@nesssa23 podľa mna sa nikdy dostatočne nenapapá, ja som to riešila prikrmovaním a odvtedy sa mi neskutočne uľavilo psychicky aj fyzicky a malému tiež🙏

nesssa23
autor
2. aug 2020

@lucinka1988 skúšala som nechce fľašku ani sunar už som skúsila všetky druhy fliaš a sunarov ale nechce ani čaj som zúfalá lebo taka to nebola

zoeazari
2. aug 2020

Prečítaj si niečo o spánkovej regresii v 3-4 mesiacoch... Výborný článok je napríklad tu.. https://www.google.com/amp/s/kiarablogsite.com/... ..Hod sa do kľudu a čítaj..Je to úplne normálne a prejde tým skoro každé bábätko... ✊❤️

danielahamar
2. aug 2020

@nesssa23 tiež čakám teraz tretie a tohto sa bojím zas a znova😁

havana40
2. aug 2020

A.nemoze to mat aj z toho tepla? Lebo nikomu sa dobre nespi v tomto horku

smejko25
2. aug 2020

@nesssa23 nepchaj flasu ani ine veci lebo si zbytocne pokazis kojenie 🙂
Jednak to moze byt spankova regresia alebo ma proste len take obdobie co prejde...neboj aj moja taka bola ale ona si davala max 20-30 minut slofik na rukach 🙂 preslo to ani neviem jak

bakita24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz