Tekutiny pre dieťatko

kaca1985
13. jún 2018

Ahojte chcem sa opýtať v čom bravate vodu alebo čajík keď idete von, v lete ci v zime. Akú teplotu by mala mať tekutina? Zatiaľ je dcéra plne dojčena. Ďakujem

yanni
13. jún 2018

Plne dojcenemu dietatu netreba nic extra. Vodu zavedies az pri prikrmoch. A, cista voda staci.

babi81
13. jún 2018

@kaca1985 ja bravam v malej flaske, izbova teplota aj v lete aj v zime

pininka
13. jún 2018

Ja davam do poharika, alebo flasky a potom do obalu,ktory pouzivam aj v zime, udrzi napoj v dobrej teplote.

beky1813
13. jún 2018

Caj v zime v termoske, ale to az pri vacsich detoch a teraz iba cistu vodu vo flasi

tinaa64
13. jún 2018

Cista voda (ta je najlepsia)aj v zime aj v lete..vo flasi..len v zime je to na nervy...termoobal sa mi vobec neosvedcil....

stanislavicenka
13. jún 2018

Dcera ma 2.5 roka a vodu nosim iba v termoske, ije z poharika. A iba cistu vodu

siska53
13. jún 2018

@kaca1985
V lete pil maly z flasky, lebo on vedel pit. V zime uz prosto musel vydrzat. Ale to uz bol vacsi trosku,m cez 8m. Malu som prosto dojcila ako potrebovala a v zime uz tiez vydrzala, von v zime spm im tekutiny nikdy nebrala a v lete neskor vo flaske,ktora nebola na priamom slnku nikdy.

momoika
26. jún 2018

@kaca1985 kojene/nekojene treba v horučavach podavat prevarenú vodu. Na UM podavat vodu/čaj stale, kvoli stolici a tekutinám.

zenaajmama
26. jún 2018

Moja (27M) je tiež kojena,a vodu prevarenu mala od narodenia.Dávala som do flasky a to do termoobalu.

elizita
26. jún 2018

Kym bola len dojcena, nic ine nepila. Materske mlieko je predsa za tuhu stravu aj vodu. Kojila som na poziadanie. Nikdy som jej vodu neprevarala ani nekupovala specialnu dojcensku. Uz ma 3r a vodu jej v tychto teplach nosim v takej detskej termoske so slamkou, aby sa neohrievala tolko. Rovnako aj v zime, len zas aby nevychladla.