Sú vaše dvoj a trojročné deti orientované?

yipsylonka9742
15. júl 2020

Su vase deti od 2 az do 3 rokov orientovane? Tak, ze ako keby vedia kde je "sever " alebo maju svoj svet ?

deti95060810
15. júl 2020

dieťa v tomto veku je isto už orientované...ak má dieťa svoj svet niečo nie je v poriadku....

ajka0207
15. júl 2020

@yipsylonka9742 popis čo si pod predstavit?

mirola
15. júl 2020

Neviem co myslis pod tou orientaciou, ak cas tak len podla unavy, je orientovany len vdaka rezimu vie ze ked je hladny, ide papat a potom spinkat, teda je obed. Ale v priestore kde zije alebo ho pozna je orientovany az na 100%, presne vie co kde je, aj co kde nechal, alebo schoval. Co sa tyka ludi pozna vsetkych s kym sa styka po mene, ci susedou, rodinu, alebo kamaratov. Zvierata taktiez, ked ideme na prechadzku a poviem mu, ze ideme pozriet sliepocky vie presne kde su aj ked je to dost daleko a vie cim sa sliepky charakterizuju. Vie si vypytat popripade zobrat co chce, alebo na co ma chut. Cize ano 2 rocne deti sa uz pekne orientuju v nasom svete. Ak maju cisto svoj svet moze, ale este nemusi to nic znamenat. Su este malicke a kazde dieta je trochu ine, myslim, ze zalezi aj od nastavenia rodica nakolko ho zapaja do cinnosti a rozprava sa s nim. No niektore deti i naprek tomu mozu byt pomalsie, alebo maju proste ine zaujmy a na tie sa specifikuju viac.

mirola
15. júl 2020

*susedov 🙂

lenuliatko84
15. júl 2020

Moj isiel predomnou na kolobezke z obchodu asi 10 minut vzdialeneho od nas a nechala som a trafil domov.dobre a orientuje

sunny8
15. júl 2020

Ani ja neviem kde je sever 😁 ale nestratim sa nikde. Mám v sebe nejakú navigáciu bez toho aby som čo i len tušila kde je sever 😁 .. ale myslím že moje dieťa v 2 rokoch vie dosť a keď nevie tak sa opýta 🙂 nemá svoj svet zapája sa do sveta dospelých

vilma7
15. júl 2020

V priestore áno, v čase ešte nie... že zajtra, včera to prichádza trošku neskôr... čo konkrétne máš na mysli?

yipsylonka9742
autor
15. júl 2020

Dakujem Baby...pomohli ste mi...🌞

yipsylonka9742
autor
15. júl 2020

@mirola dakujem krasne ... velmi pekne napisane...pomohlo ❤🌞