Štvormesačný syn spáva iba na vankúši

fila1985
28. feb 2014

mam 4 mesacneho syna a spava mi iba na tvrdsom vankusi , ked ho dam do postielky na tvrdy madrac tak mi nespi dobre ale akonahle mu dam vankus pod neho tak spinka dobre, mozem mu poskodit tym chrbticu, ked je na tom vankusi?v perinke nechce byt.dakujem za rady

rakheta
28. feb 2014

Nas spava na perinke. Dcera mi tak tiez spavala a je v poriadku 😉

ivet1371
28. feb 2014

moji spavali na vankuši a maly posledny na vyžšom lebo dlho grckal

seginiatko
28. feb 2014

ak je cely na vankusi tak to nevadi, avsak ak je len hlavickou alebo polovickou tela, to uz moze vadit.

fila1985
autor
28. feb 2014

nie, on je cely na vankusi, len mama ma vystrasila, ze sa mu chrbtica vykrivi.

sisaka
28. feb 2014

@fila1985 u 4 mesacneho by som sa pri spani na vankusi skor obavala udusenia, u nas v Kanade neodporucaju mat v postielkach absolutne nic - deti sa udusili zaborenim hlaviciek do vankusov, diek, latkovych plienok, plys. hraciek a pod.

saska.t
28. feb 2014

@fila1985 ak lezi na chrbte na celom vankusi nic sa nedeje,kludne aj nadalej tiez mala tak spavala 😉

lilitela
28. feb 2014

@sisaka Suhlas.

Baby nepiste, ze nase dieta tak spavalo, a vsetko v pohode. 😀 Kolke z nas tu maju monitory dychu, a pritom statitstika SIDS je "iba" 3/1000 tusim. Bohvie, aka je statistika na udusenie vankusom, ci plysakom...

luba28
28. feb 2014

moje obidve spia na vankusoch,..takych do postielky,...teda uz iba maly,ale to az od 6 mesiacov tusim,...