Strihanie vláskov u 9-mesačného dievčatka

sandrita_v
24. máj 2023

Dcerka ma riedke vlasky ale dlhe, zacali jej padat do ocka.
Chcela som to riešiť sponkami ale tie by si vytahovala a zbytocne tahala nimi vlasky. Dali ste vase detičky strihat kadernikovi alebo ste ich ostrihali doma? Pod dlhymi vlaskami vidiet malinke vlasky ktore rastu a ked chcem aby ich mala husté, tak som rozmyslala nad strihanim.

anjelicek26
24. máj 2023

Vlasky hustnu az vekom, sama vidis, ze ma malicke medzi tym rastu nove, takze tomu daj cas.... k otazke - ano, deti som nosila kadernicke od malicka, ma to v oku a raz-dva, ja by som sa bala, ze sa mi pohne s noznicami, predpokladam, ze jej chces len ofinku zastrihnut (?)

stanulienkat
24. máj 2023

Doma.

tianna
24. máj 2023

@sandrita_v určite doma 🙂

maryetta
24. máj 2023

Staci aj doma 😉

jumama
24. máj 2023

Ja krkavcia mat som mojej asi v takom veku odcvakla z ofinky ked spala a vedela som, ze sa nezobudi a nepohne. Aj nechty som jej obcas tak strihala, ona dost tuho spavala, mohla som.

rhodesian
24. máj 2023

Ja som povedala ze malú do prvého roka ostrihať nedám 😁
Vlasy už má v očiach, sponku presne ako píšeš dáva dole.
Robíme fontánku, na gumičku si zvykla rýchlo aj keď prvé dni sa stále snažila ju dat preč, už sama príde s gumičkou a ukazuje mi na vlásky.
Skús takto 😊
Moja bude mať o pár dní 1 rok, strihanie zatiaľ odkladám. Vlásky začali hustnúť aj bez toho.

majlo1234
24. máj 2023

Doma vo vani

euka210
24. máj 2023

@sandrita_v to je hlupost, ze strihanim zhustnu. Vekom sa menia. A doma skusit podstrihnut ofinu.

bluemoon24
24. máj 2023

@sandrita_v my jsme nechali syna ostrihat v kadernictvi, kdyz mel 7m - od narozeni mel vlasy a pak uz byly extra dlouhe. 2x se nechal ostrihat uplne v pohode, ale ted kdyz je vetsi, tak je to boj a strihame jen doma. Kamarad je kadernik a rikal, ze nejmensi miminko melo 5m, kdyz ho strihal.