Strihanie vláskov je mučenie. Poradíte?

kurciatenko1
21. apr 2014

Potrebujem triky ako presvedčiť syna aby sa nechal v kľude ostrihať. Strihám ho od 13 mesiacov mašinkou. Hneď na začiatku sme sa pekne s mašinkou zoznámili a pri strihaní ani nemrnkol, si pozeral videa na telefóne a vôbec ho nezaujímalo čo robím ešte sa potom pýšil aký je fešák keď je ostrihaný. Do dvoch rokov to prebiehalo podobne ale od dvoch rokov to je fakt mučenie. Ani len sadnúť si na stoličku nechce a len mu chytím vlasy už aj plače akoby sme ho mučili. Presviedčame ho, sľubujeme hračky alebo sladkosti, priam sa mu vnucujeme, už som aj najprv ostrihala muža a aby sa pozeral, že on neplače a netreba plakať ale ako sa chytím jeho už zas cirkus.... Ja by som mu aj nechala dlhé vlásky nech ho netrápim ale stačí, že sa trochu jaší a už má mokrú ofinu čo sa tak pod nimi poti... Dúfam, že ho to aspoň čoskoro prejde...

pribinak
21. apr 2014

Choďte spolu s kamosom, ktorý stihanie zvláda do kaderníctva, možno aj on sa bude chciet dat ostrihať v kaderníctve ako veľký chalan a ked uvidí kamosa o to môže byt motivácia väčšia

ellca123
21. apr 2014

malu strihame na kratko v kadernictve,robi to noznicami a mala nazaciatku nechce,vytiahnem lizatko,potom mobil a skusam cim zaujat,
kadernicka ju pekne stiha ostrihat, kym ja zabavam

luba28
21. apr 2014

ja to riesim v kupelni,...dam maleho na pracku a strihame ,...on v pohode sedi a pozera do zrkadla ,..... 🙂

barbora59
21. apr 2014

U nas bolo v kadernictve hotove peklo, sedel namne vsade boli vlasy ja som bola kompletne spotena🙂 kupila som si strojcek postavim ho holeho do vane, ako protestuje ale proste to spravim rychlo alebo mu dam lizatko ale vacsinou sa prebavi s hrackami co ma na vani🙂

oksu
21. apr 2014

U nás tiež nič nezaberá, ani sladkosti, mobil, rozprávka, odmena,... Musim strihať ked zaspi, najskor jednu stranu, potom Ho prevratim a druhu, vlasy nemôže mať na pokozke, hneď zcervena a začne sa skrabat,... Zobudí sa. A to bude mať 4roky.

akramgad
21. apr 2014

ahoj naša mala tiež veľký problém chvalabohu je to za nami ale napadla ma taká vec možno sa tu zhrozia ale napíšem čo keby si mu dala strojček nech si sám kolko sa mu dá a potom že to dokončíš ty alebo nech skúsi najprv tatina ty to doladíš myslím že to je len chvílkové že ho to prejde

tilly24
21. apr 2014

ahoj, u na sstrihanie prebieha takto, maky sedi na stolicke, ja ho striham stroojcekom, jeu dam do ruky hrackarske noznice a on akoze striha babiku, a niekedy dostane do ruky ozjastne detske noznice a vtedy si striha papieriky, a takto nejako to zvladame

clarissa
21. apr 2014

u nas nezabera nic,ked ideme s drobcom k holicke,mam taku paniku ze si musim zapalit...ja dufam ze z toho coskoro maly vyrastie 😒

katy1979
22. apr 2014

Pockat kym vyrastie. Maly doslova hysacil a zjapal. Uz ma 6 a nezjape len aj tak to nema rad. Po par minutach uz ho myka a chce odist.