Strihanie nechtov bábätku

lucia23529
7. jún 2024

Ahojte, kedy ste začali bábätku strihať nechty do oblúčika na rukách ? Má 2 mesiace a strihám jej ešte do rovna.
Viem, že na nohách strihať stále do rovna. Aj keď má 2 mesiace a striham jej len veľké palčeky lebo na ostatných sú ostré tie nechtiky ale nepresahujú to bruško.
Ďakujem

zuzzuzi909
7. jún 2024

To som bola rada, ze som vobec nejak ostrihla nechtiky. Z tohto som mala hrozny strach 😀

lucia23529
autor
7. jún 2024

@zuzzuzi909 asi tak 😂 ale mam pocit že keď jej ostriham nechty sa viac škrabe ako keď ich mala dlhé

banalu
7. jún 2024

Ja som normalne od zaciatku strihala podla tvaru nechta, tak aby tam nieco ostalo a nahodou nebol priestor pre zarastanie. Ved vyskusaj na 1-2 a uvidis, ked si niesi ista.

beloved
7. jún 2024

Ja som nechty vzdy strihala, ked deti spali, na nohach aj na rukach 🙂

natallys
7. jún 2024

Jasné, to bolo zakaždým viac strachu ako reálne bolo treba 😀 Bála som sa toho tiež, či drobcovi proste nejako náhodou neublížim, nezastrihnem a pritom to nič nie je. 🙂

really8
7. jún 2024

Velke palce😀 ty budes z vychodu ze? Je taka kludna pri strihani ze sa vies hrat s tvarom?

nika23t
7. jún 2024

@lucia23529 ja som hneď asi od 2 týždňa do oblucika. Keď som zastrihla rovno, vedela sa viac doskriabat. Ale mala aj rukavičky.

lucia23529
autor
7. jún 2024

@really8 áno, vždy striham keď je v hniezde a už taká unavená tak dovoli 😂