Strašne umrnčané bábätko

28. mar 2022

Ahojte, to len ten moj nezbednik je taky neposlusny ci aj vase ? Ma dni kedy od rana len mrnci ci je na podlozke ci je v babybjorne, nic ho nebavi, maximalne 5 minut, ja ho nemozem nonstop na rukach nosit ved mi treba fungovat preboha. Aj ked ho nosim a idem ho prebalit polozim ho a v momente rev proste .Ochvilku ma 6 mesiacov. Mne prasknu nervy dakedy uz ….

ankare
28. mar 2022

Je malicky, chce Ta cítiť a nosiť sa. 🤷 Nosič si skúšala? 🙂

amelia89
28. mar 2022

No hlavne sa netreba na to pozerat tak ze je neposlusny,neposlusny moze byt 10 rocny chlapec. 6mesacny nerobi nic “naschval”. Vsetci sme si presli tymi nekonecnymi umrncanymi dnami vermi, pisala som si taky obkec ku kazdemu mesiacu maleho a stale tam
bolo ze “uplakanec cele dni” 😂 proste ako to je normalna vec… prejde to ale musis vydrzat, nie je na to nijaka finta bohuzial (zachvilu ma caka 2. kolo takze uz sa “tesim”) 😂😂😂

thereisabear
28. mar 2022

Tak dieťaťu sa treba venovať, máloktoré položíš a zabaví sa samo 🤷‍♀️ Keď bude starší, bude to lepšie. Skús ten nosič 🙂

tramtada31
28. mar 2022

Obe deti boli take a nedali sa na minútu odlozit. Upratovala som a varila som, keď bol muž doma, alebo keď spali. Keď som chcela ist na zachod, musela som dat ryzovu chrumku, aby minútu vydrzali. Zlepsilo sa to, keď začali stvornozkovat a najväčší posun bol až okolo roka.

54tinka54
28. mar 2022

Áno, aj náš bol a je taký (má 7,5 mesiaca). Podľa mňa tie bábätká sú ako keby frustrované z toho že sa ešte nevedia premiestňovať. Náš už rotuje a aj sa odtláča rúčkami dozadu, tak už len čakám, kedy začne poriadne plaziť a už to bude snáď lepšie.

thoughtfulweirdo
28. mar 2022

Môj ma skoro 11 mesiacov a reve a mrnčí od svojich prvých dní 🤷🏻‍♀️ a teda sa mu riadne venujem, veď sa to inak ani nedá, ale on mrnčí aj pri hre, aj na rukách 🤣 proste stále niečo chceeee a chceeee a síce už mi vie pekne ukázať, ale večne chce to, čo nemôže a to vsetko, čo môže, to ho nezaujíma 😅 ja som z neho úplne vedľa, staršia takáto vôbec nebola, stačilo jej byť so mnou, na mne, a bola spokojná. Ale toto decko? Mne každý večer z toho mrncania píska v ušiach 🤭 a dodávam, nič sa nezmenilo ani lozenim, ani chodením.

ivangeline
28. mar 2022

Ktore ako. Niektore sa vedia vyhrat,ine nie.. Prejde to. :D

lenkapap
28. mar 2022

@54tinka54 nebude 😁 tiez som do lozenia a 4nozkovania vkladala najede.

autor
28. mar 2022

Nosic mam , spinka v nom od narodenia, ale posledne tyzdne ho uz nedavam lebo ma krize boleli zak som muselq oddychnut… ale aj stym nosicom nic moc neporobim , tiez robim nieco ekd je muz doma , inak malokedy sa mi podari zee ho dam do babybjornu aspon na tu chvilku mu zapnem nieco v tv nech sa vycuram a najem inak sa mu venujem stale samozrejme ale nie vzdy ho vsetko bavi, qsi som aj jq nudna .. a ked mame navstevu tak vteeedy to vydrzi na brusku aj dve hodiny a nemrnci, stqle hraje formu a ja pocuvam ze si vymyslam zee place .. “milujem to”

lavinis
28. mar 2022

Ako môže byť mimino neposlušné?🤦

autor
28. mar 2022

@lavinis napisalq som neposlusne ale myslela som nespokojne

amelia89
28. mar 2022

No, moj syn ma rok a pol a nemysli si ze sa zahra sám😂 Je to hrozne pocuvat ja viem,kazdy dufame ze to rychlo prejde - hlavne ked mame prve dieta tak zrazu ten pocit ze nemozes ani 1 sekundu urobit nieco v klude=poznam to. Ale musime to dajako prezit. Ja momentalne nemozem ani varit ani ist cikat ani len vlasne prejst z miestnosti do miestnosti bez toho aby sa stazoval😅 A spi len raz. Takze je to odkedy rozlepim oci pokym ideme spat. To este potrva kym chvilku vydrzia bez nas no🤷🏽‍♀️

stastna17
28. mar 2022

Potesim ta mas jedno, predstav si dvojicky ☺️

autumm
28. mar 2022

Aj moja robila presne toto iste keď mala okolo pol roka. Ja som myslela ze zosaliem uz z toho mrncania. Prišlo mi to ze hlavný dôvod bol ten ze ona sama bola frustrovana z toho ze uz chcela niečo robiť ale ešte bola imobilna. Akonáhle vedela sedieť a stvornozkovat prešlo to

x_mery_x
28. mar 2022

Nas tiez cele dni prereval doslova, do roka tobol masaker, teraz ma dva uz je to lepsie niektore dni ani nemrnci :D

ls85
28. mar 2022

Ano, aj my to mame uz od konca piateho mesiaca, idu mu zubky, uz ma 4 a dalsie sa tlacia. Mame doma presne zo iste co opisujes, takze mozno aj u vas zubky idu 🙂

autor
28. mar 2022

@ls85 on slinta od 3 mesiaca ale ja nevidim nic zeby mal opuchnute alebo co😀 ani teplota nic .. tak ja uz neviem . Podlamna presne je umrncany lebo uz je na 4 a nevie co s rukami robit nevie sa pohnut a ho to znervoznuje a len mrnci kym ho neevezmem, alebo nevladze tak dlho byt na rukqch este alebo nvm . Nevysvetlis mu ze moze aj kludne polezkat na brusku 😂😂😂

autor
28. mar 2022

@tramtada31 vetq ze porobit si ked spi?? Ja musim lezat s nim lebo uspavam kojenim a musim byt pri nom a ked sa mi aj podari odist tak je to max 30 min pri najlepsom a to sa stihnem vycurat a daco malo spratat kym vylozim nohu a uz je hore 😂

ls85
28. mar 2022

Toto nervaci aj nas, chcel by robit viac nez dokaze a ked to nevie, zacne sa jedovat. Na brusku byt dlho nechce, najradsej na rukach a vsetko brat, tahat, pchat do ust 🙈😄

ls85
28. mar 2022

@tramtada31 nas spi najlepsie v kociku vonku za staleho vozenia😂 na minutu zastavim a je hlasny protest. Doma max. 30 minut v hojdacke.