Stonz pre začínajúcich chodcov

27ivana
26. okt 2018

Prosim realne skusenosti s navlekmi Stonz pre zacinajucich chodcov.
Je to naozaj pohodlne pre prve krocky? Nezakopava sa v nich? Pripadaju mi byt take mohutne a nemotorne 😕 A da sa zateplit aj niecim inym na zimu ako tymi original vlozkami? Obuvanie aj so zimnymi vlozkami nie je velmi narocne? A nevyzuvaju sa, ked dieta drzim na rukach? Velka vdaka. Uz som z tolkych znaciek barefoot fakt zufala.

karmela
26. okt 2018

@27ivana ahoj ja som ich 10mes dcérke objednala pred týždňom aj s vložkou a som spokojná.Prv som mala presne take obavy ako ty.Ale už sme skúsili a neľutujem investíciu.Inac na mall.sk majú na nich akciu 😊 nevyzuvaju sa.Moja aj stvornozkuje v nich a za rúčky ide v pohode.

27ivana
autor
26. okt 2018

@karmela akciu maju, no len na male nozky. Nas 11 mesacny uz ma nozicku 13,2 cm. Takze potrebujeme vacsie a na tie akcia nie je 😕
A ako tak aj pozeram netusim co kupit, aku velkost. Lebo vlozka mi potom vychadza L. No som z toho jelen

karmela
26. okt 2018

@27ivana ja som ich objednala za 38 aj drobne.Tiez som brala L aj vložku L spolu má to vyšlo na necelých 50€

patrica8
26. okt 2018

Moji obaja chalani ich nosili. Bola som velmi spokojna, vyuzijes aj v zime aj na jar/jesen. Vtedy som dala capacky a na ne Stonz, lepsie v nich chodili. Ak chces aj s vlozkou kup vacsie, lebo tieto nove su trosku ine, take mensie.

27ivana
autor
26. okt 2018

@karmela ano! Potom som nasla. Dokonca som platila cca 40 s postou. Brala som cierne. Dakujem za tip!!!!

karmela
27. okt 2018

@27ivana nieje zač.😊 v nich nevadí aj keď sú väčšie moja má 12,6 a vzala som L bude mat až do jari a možno aj na jeseň zase.

mischelin89
27. okt 2018

@27ivana inak pozor moj syn ma 13,3 nozku, L je bez vlozky super, dobre sa mu chodi, ale vlozku ma total na doraz uz teraz, v zime budem musiet kvoli vlozke menit za xl.

mala_jama
7. nov 2019

prosím vás a chodci? dcéra ma 19 mesiacov, zima sa blizi, a mne sa zdá ze sa v nich bude stále šmýkať :/

karmela
14. nov 2019

@mala_jama moja tak začínala chodiť a kúpila som nezdalo sa mi ale chodila v nich bez problému 😊