Ste spokojné s vaničkou LUMA so stojanom?

sanny2993
5. jan 2021

Ahojte. Mam záujem zakúpiť si vaničku Luma silt green 2020 so stojanom. Potrebujem niečo pri čom mi neodidu kríže a okupem v tom miminko aspoň do pol roka. Pritom to bude skladne do malej kupelne. Boli ste s touto vaničkou spokojne ? 🙂

brezza
5. jan 2021

@sanny2993 z rovnakeho dovodu som kupovala prebalovaci pult s vanickou chicco cuddle&bubble a nedam na neho dopustit. Kupila som ho z druhej ruky za tretinu ceny. Toto je nieco podobne akurat bez prebalovacieho pultu.

silvialemoine
6. jan 2021

@sanny2993 maly ma 5,5mes a je mu uz pozdlz takmer kratka. A zlozit sa neda. Ja ju mam v sprche poskladanu, ale ten stojan je fixny, to nevies zlozit. Asi by som druhy krat kupila uz vacsiu vanu so stojanom. Znacka tusim OK je teraz v zlave na pre deti som pozerala.

sanny2993
autor
6. jan 2021

@silvialemoine dakujem za info. Nam postačí aj vanicka do pol roka. Potom kupime väčšiu do murovaneho sprchoveho kutu 🙂 ide mi hl o krize v prvych mesiacoch. My sme u kamarátky stojan skladali - nozicky sa daju stiahnut. Mam moznost kupit bazarovu za 20 eur. Myslim ze investicia ok za vyskusanie 🙂

sanny2993
autor
6. jan 2021

@brezza prebalovak uz mame ... ale dakujem za skvely tip 🙂

snowgirl1
6. jan 2021

@sanny2993 ja som vanicku neriesila...kupila som ulozny box nizky cca 20cm a dlhsi cca 75cm s krytom v tom boxe som kupala takmer do roka...a ked uz bol box maly na kupanie box som vyuzila na uskladnenie veci...na vanu som si dala dosku ako podlozku ktoru som vyuzivala ked som potrebovala i nieco na nej preprat vykartacovat...

sanny2993
autor
6. jan 2021

@snowgirl1 to je riadne kreativne a ekonomické riesenie akurat ze mame mensiu kupelnu len s velkym murovanym kutom cize nemam moznost vaničku si navysit bez stojana (pracku kde by sa dala polozit mame zabudovanu v kuchyni) tak uvidime ako posluzi Luma 🙂

silvialemoine
6. jan 2021

@sanny2993 v tom pripade ti to urcite staci.

lucikg
12. sep 2021

@sanny2993 ahoj, bola si nakoniec s vanickou spokojna? Odporucas? Dakujen

sanny2993
autor
12. sep 2021

@lucikg ahoj. Ak mas miestnosť navyše kde ju môžeš mať rozlozenu tak je fajn, ak ju mas stale skladat tak neodporúčam idu dosť blbo nohy do drážky. A my mame 4 a pol M a je nam už mala 🙂🙂 čiže pre väčšie babo nieje, my sme dlhi. Už by som ju nekúpila a idem aj tuto asi predať 😂

lucikg
12. sep 2021

@sanny2993 och tak prave toto som nechcela pocut 🙈😂 skoda, mne sa ziadna ina nepaci ale tak teda nema vyznam kupovat na par mesiacov a potom zas novu…dakujem za odpoved

silvialemoine
13. sep 2021

@lucikg moj ma 14mes a stale nam je dobra.... ale je pravda ze ju mame stale zlozenu v sprchovacom kute a odkedy sa maly aj stavia uz je na zemi polozena... ono kym nam ju na dlzku vyrastol tak zacal sediet sam a pekne sa v nej po sediacky hra az do dnes. 🙂 takze ak sa ti paci, kludne si ju kup. Mna tiez kamoska odhovarala lebo ze je moc mala ale ja nelutujem kupu.

lucikg
13. sep 2021

@silvialemoine dakujem, a v pohode ho vies celeho v nej umyt?

sanny2993
autor
13. sep 2021

@silvialemoine
@lucikg dievčatá tak ako píšeme všetky. Ono nevieš ake dieťatko budeš mat. Náš ma 4 a pol, 7,5 kg a cez 70 cm. Čiže je veľký. Pre take dieťa ju nevyužijes lebo este nesedi a nohy ma dokrcene o hrany nevystrie ich 🙂 ale mensiemu bábätku posluzi. Ale ja by som teda za tu cenu novej neriskovala 🙂🙂🙂🙂

silvialemoine
24. okt 2021

@lucikg ano ale my kedze sme v sprchovacom kute, ja pouzivam sprchovaciu hlavicu na umytie 🙂 on sedi vo vanicke a hra sa... a redtym ako ho vyberiem ho osprchujem.