Starostlivosť o inhalátor a inhalovanie Yabra

29. dec 2023

Zaciname s inhalovanim, kupila som omron ten v tvare macicky, prosim Vas vyvarate kazdy den ten casti na nom ? Alebo iba umyjete jarovou vodou napr ? Pripadne ako riesite tu usadeninu po vyvareni viete co myslim.
A este otazocka inhalovali vase deti Yabro ? ako casto a v akom pomere ? Ja som sa dnes pytala v 2 lekarnach a ani jedna mi nevedela povedat 🙈 Dakujem krasne za vase skusenosti, ja viem davam anonymne ale uz cakam odpovede ze si neviem precitat navod :D Viem len ma zaujima ci ozaj vyvarate kazdy den pri chorobe napr

kacena4
29. dec 2023

nie nevyvaram nikdy len naustok umyvam . nadobku od vodneho kamena obcas opláchneme s citronovou vodou

mamina7070
29. dec 2023

yabro je super na inhalovanie davali ho aj pri covide alebo pri laryngitide v nemocnici
riedi sa s fyziologickym roztokom alebo vincentkou ja davam 1:3

ale ten macickovy neviem ci ti utiahne aj yabro ja mam iny omron

autor
29. dec 2023

@kacena4 dakujem, ja som tiez umyla naustok jarovou vodou normalne a ten zvysok no prislo mi vela vyvarat to kazdy den 🤷 teda jasne keby treba ale...a po tej citronovej vode umyjete jarou ci ?

autor
29. dec 2023

@mamina7070 nam jo detska poradila, tak snad to troska pomoze, ja som ho zriedila s vincentkou a asi to vytiahlo kedze to ostalo prazdne 🤷 dufam

daniela1911
31. dec 2023

@mamina7070 záleží od typu. Tiež mám omron a neriedim
Yabro. Najlepšie ho neriediť

autor
31. dec 2023

@daniela1911 a pokial to cele inhaluje co dam do nadrzky aj yabro aj vincentku, znizuje to ucinok toho yabra ? A kolkokrat denne iba raz ? Ja som davala raz lebo mi v lekarni nevedela povedat ako casto a druhy raz len vincentku

silvus138
31. dec 2023

Ja mám C28P aby som Yabro neriedila. Mačka neutiahne musíš nariedit FR alebo Vincentka, ja keď som si dávala nariedené na hrdlo mi ani nezabralo nič, len neriedené.

daniela1911
31. dec 2023

Čisté yabro má určite lepší účinok.
Jednu denne dávam, tak mi aj v lekarni povedali. Ta inhalácia je cca 40min

timea301196
1. jan 2024

Mám oneon c28p a riedim aj yabro