Stále nespokojné štvormesačné dieťa

kikimon88
21. máj 2020

Ahojte. Baby koľko ml vypijú vaše 4 mesačné deti? Mne je malá stále nespokojná. Vyspinká sa ako keby niekedy pol hodinku niekedy 2h, napapa sa, kaka, prdká. Možno aj zúbky. Neviem už ako si jej nespokojnosť mám vysvetliť a začínam byť s toho na nervy... Tak skúšam, zisťujem všeličo. Ďakujem.

tramtada31
21. máj 2020

@kikimon88 má to od narodenia tu nespokojnosť? Inak dcere už v tom 4 mesiaci začal rast prvý zubok, čiže my sme kontinuálne presli z kolík do zubov, ktoré jej rastli do 2 rokov😀

kikimon88
autor
21. máj 2020

@tramtada31 nie, od narodenia nie. Prvý mesiac som ani nevedela, že ju mám. Druhý ešte taký no že dal sa. Ale postupne to ide dole vodou.

luba41
21. máj 2020

@kikimon88 a ako sa mu venuješ? dieta už nevydrží len ležat..treba ho nosit, ukazovat mu, mat vela kontaktu s ním, hrat sa sním- primerane..už len to nosenie mu dáva vela podnetov a je pre neho zaujímavé..

kikimon88
autor
21. máj 2020

@luba41 ja stále, celý deň. Čo odbehnem a WC, alebo jem. Som s ňou sama.

deti95060810
21. máj 2020

moja dcéra bola presne taká...podľa peditra to bol taký typ dieťaťa...Trvalo to rok kým to ako tak prešlo...

kikimon88
autor
21. máj 2020

@deti95060810 to ste ma potešili 😁

natinka36
21. máj 2020

@kikimon88 aj moj bol taky, vela som chodila von v kociku, tam spal. Inak doma chvilu vydrzal v hrazdicke a hned vresk. Tak furt nieco, ruky, cicik a dookola. Holý bol rád 😁😁
A teraz ma 8 mesiacov a uz stojí, lozi, sedi vsetko takze uz sa musime aj hrat a furt vyzaduje pozornost... ais také dieta no 😂🤷🏼‍♀️

kikimon88
autor
21. máj 2020

@natinka36 to spanok je u nás kopitola sama o sebe. Raz tak raz tak, ako na hojdačke. Raz spí vonku raz vnútri. Raz pol hodinu raz 3h. Takže zatiaľ si všetko plne užívam 😁😁😁

tramtada31
21. máj 2020

@kikimon88 aha, citala som o vývojových skokoch a tu je vaše obdobie https://www.lepsispanokbabatiek.sk/vyvinove-sko...

kikimon88
autor
22. máj 2020

@tramtada31 veľa som o tomto čítala lenže toto nám začalo zlým spánkom už keď mala dva mesiace takže neviem či je to ono...

bakita24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz