Sprchový kút - kúpanie detičiek

20. mar 2023

Ahojte. Prosím vás žienky ako riešite kúpanie deti keď máte sprchový kút? Myslím taký bez väčšej a hlbšej vane.
Viete mi dať nejaký tip na skladaciu vaňu pre deti ?
Ďakujem.

nikpa
20. mar 2023

My máme 90x90 a normálne do nej vložím detskú vaničku, zavriem kút a malý sa kúpe. Žiadna špeciálna skladacia, len to nie je taká tá úplne najväčšia, samozrejme aby sa do neho zmestila, neviem aký kút máte...

cookie29
20. mar 2023

ake velke dietatko? My sme to u rodicov riesili napriklad skatulou z Ikey pre babatko.

queen_mary
20. mar 2023

Stokke flexibath je skvela vana.

autor
20. mar 2023

@cookie29 teraz ma 10 mesiacov a je dosť dlha takže už sa mi do detskej vaničky nezmestí.

autor
20. mar 2023

@queen_mary ďakujem za tip. Pozriem

ak_tak0202
20. mar 2023

U našich som dcéru kúpala tak, že som ju posadila do vandlika na prádlo. Teraz sa už ani doňho nezmestí, tak to poriešime bazénikom.

aneta09
20. mar 2023

My sme do sprchového kúta našli nafukovaciu vaničku ktorá bola ako bazén v tvare kocky. Boli sme s ňou spokojný, deťom sa páčila, používali sme cca. do 6 rokov 🙂 majú aj všelijaké rozmery, pridám link ak by ste mali záujem. Netreba po každom kúpaní celú vaničku vyfučať, stačí len mierne nakloniť pokiaľ sa nevyleje voda a stačí ju len niekam uložiť do ďalšieho kúpania
https://www.mall.sk/detske-bazeniky/bestway-511...

autor
20. mar 2023

@aneta09 to znie zaujímavo a veľmi dobre 😊
Ďakujem ti krásne ❤️

ivangeline
20. mar 2023

Su take sedadielka do vane/sprchy.

slavomira236
20. mar 2023

My mame box takze nam sa zmesti normalna vanicka velka..tak ked dietatko sedi stoji tak ho len sprchuj....

zorkahorka
20. mar 2023

Uz sa asi vie postavit, ze? Moj muz bral synov so sebou do sprchy, osprchoval ich postojacky, ja som ich zamotala do uteraku a vysusila na gauci

danieli
20. mar 2023

Kúpila som v kauflande ovalny kos na pradlo, stal 4 €, investicia storocia, dostatocne velky, dostatocne pevny, dodnes sa na tom smejeme a dcera ma uz sice 8, ale obcas ho vytiahne a spravi si bublinkovu party

hlubik
20. mar 2023

maly nafukovaci bszen