Spiridea alebo rybia pasta pre novorodenca

dddominikaa125
22. jún 2023

Ahojte, rada by som sa opytala, ktory z kremov je vhodnejsi pre novorodenca do porodnice? Podla zlozenia je rybia pasta len 2zlozkova narozdiel od Spiridey, avsak ten rybaci pach ma trosku odradza.

Vopred dakujem za vsetky rady alebo skusenosti s kremom 🙂

domiklik
22. jún 2023

@dddominikaa125 presne preto som rybacinu vymenila za spirideu, používam doteraz... Ale obe sú super

luckajozko21
22. jún 2023

Do porodnice som ziadnu kozmetiku ani nic pre dieta nebrala, vsetko potrebne pre novorodenca som dostala (BA). V balicku bola rybia pasta. Povedala som si, ze ak nam nebude vyhovovat, tak kupim spirideu. Zatial uplne v pohode staci obyc. rybia za par eur. Potrebujes toho maliiiinko a zabalis to do plienky. Tych par sekund rybaciny vydrzis :D

anavixy
22. jún 2023

Rybia smrdi veru, ale je super, nie je dolezite kolko ma zloziek, ale ake… novorodencovi hlavne natierat zadocek len okolo konecnika, nie cely genital, to bie je potrebne ani vhodne. Treba si odsledovat postupne, ci ma citlivu pokozku, alebo nie, pokial nema sklon k zapareninam alebo nezostava dlho v pokakanej plienke, mozno ani nebude kremiky potrebovat. Spiridea je ale velmi dobra volba tiez 🙂

taktotedanie
25. jún 2023

Skoro to necitit
Cim menej zloziek tymlepsie