Spinkanie dvojmesačného bábätka

helen334
2. aug 2022

Ahojte môjmu dvojmesačnej bábätku sa najlepšie spinká na mne, väčšinou ho tak len chcem uspať ale potom zaspím s ním, chcem sa opýtať či mu môžem nejako ublížiť keď ho tak mám . ďakujem za odpvede

pribinak
2. aug 2022

@helen334 neviem si predstaviť že ako by di takto mohla dieťaťu ublížiť
Fakt neviem

petkasaurus
2. aug 2022

@pribinak mozno to nie je dobre na chrbticu dietata ma napadlo..

pribinak
2. aug 2022

@petkasaurus ale veď tak nespí celé dni a noci

lamonita
2. aug 2022

Ja som prvé 3 mesiace nevedela preložiť svoje dieťa po zaspati. Bola ihneď hore!!! Tak som si ju niekoľkokrát nechala na sebe. Bruškom na mojej hrudi. Ja som si ľahla a kukala film, ona si na mne spinkala

helen334
autor
2. aug 2022

@lamonita No presne s týmto máme ,,problém,,

helen334
autor
2. aug 2022

@lamonita ale to len cez deň v noci spí v postieľke normálne, len cez deň keď ho položím desať minút a je hore a keď ho nechám na sebe tiež na brušku tak dokáže späť aj štyri hodiny vkuse, horšie že ja sa nemôžem pohnúť tak spím tiež no

beata_k
2. aug 2022

@helen334 kup si nosic

ls56
2. aug 2022

Ja by som sa bala,ze sa nejak otocim v spanku a maleho zhodim alebo cosi. Ved predsa aj my spavame tvrdo a hybeme sa v spanku. Neviem ale fakt by som sa bala. Odporucam ti kupit si satku. Zaviazes si malickeho a budes normalne mobilna.

lamonita
2. aug 2022

@helen334 a kojis? Ci UM?

sakaca
2. aug 2022

@helen334 je to v poriadku ak chceš byť ty "mobilna" zaobstaraj si nosič, moja dcérka tak spala prvé mesiace, vďaka Rischino nosicu som mohla ísť von, spraviť si kávu, navariť...

helen334
autor
2. aug 2022

@sakaca ten mám len mi príde že tam má chrbatik moc pokrceny tak do céčka ako keby Tak ho tam zase nechcem mať dlho

ls56
3. aug 2022

@helen334 to tak ma byť..dieťatko ma mať chrbatik do C,nie vystrety..

ls56
3. aug 2022

@helen334 ale pre tvoje dobro a dobro tvojho dietata by som si ho isla dat nastavit niekde kde sa romu rozumeju…nakolko zlym nastavenim mozes dietatu aj uskodit

andreatytler
3. aug 2022

@helen334 Nad tymo som aj ja uvazovala, ze vsade pisu ze novorodenec by mal spat sam v postielke a na chrbte koli nahlej smrti novorodencov. Tato nastava koli pehriatiu, alebo zlemu dychaniu a oboje sa moze stat skor ked lezi na mne ako ked lezi v postielke. Ale aj nas syn tak najradsej spaval a stale tak najradsej zaspava a to ma uz 2.5 roka. My sme ho nechali spat na nas a v naruci, len ak sme my boli hore. Bali sme sa spat s nim, ked sme uz boli ospali, prekladali sme ho do postielky.
Nad tym ze nema chrbatik rovny, by som sa netrapila. Deti spia tak neskutocne pokrutene a vobec im to nevadi.

sakaca
3. aug 2022

@helen334 do C je to správne ale ak si chceš byť istá a nemáš možnosť ísť si to dat skontrolovať pridaj sa na Facebooku do skupiny Nosíme naše deti. Sú tam šikovné baby podľa fotiek ti s nastavením pomôžu.