Spia vaše deti s vami v manželskej posteli?

nastasja25
5. jún 2012

mám 8 mesačného syna,od narodenia spáva so mnou v posteli,postielku pozná len zbežne.teraz sa ale naučil loziť,tak poradte nejaké tipy,ako ste zabezpečovali dieťa,aby nespadlo,hlavne cez den..

januarova
5. jún 2012

dala som okolo postele paplony na zem. v noci som ich citila, to som sa nebala. keby som bola vedela co obnasaju male deti, tak postel ani nekupujem, stacia madrace na zem, a je po probleme a postele az ked budu vacsie deti 😀 😅
@nastasja25

nastasja25
autor
5. jún 2012

@januarova no vidíš,máme kopec starých paplonov..my sme z jednej strany prisunuli postel ku stene a zasekli matrac,vtedy ešte ale tak nelozil,len skúšal..takže v noci má z jednej strany matrac a z druhej mna,to sa nebojím,ale cez den,možem mať aj vysielačky zapnuté,aj tak mám nervy,kuchyna je dole,spálna na poschodí,aj tak ho stále chodím pozerať..no veru,čisto nová postielka🙂)

adulecka
6. jún 2012

aj moje deti spali radsej u nas v posteli je to pocit bezpecia a vecer povedia vsetky zazitky z celeho dna teraz syn uz spava sam a moc sa ani nezdoveri nebojte sa deti vo vasej posteli az po case uvidite to caro

ichbinich
6. jún 2012

Ja som zrolovala moj paplon a pouzila vankus na kojenie, aby som spravila "ohradku". Z jednej strany je jeho postielka, pri hlave je stena a ostatne dve strany som zabezpecila paplonom a vankusom.
Z postele sa v sne vymotal a spadol iba jediny raz, ked mal 13 mesiacov, spadol na konci pri nohach, zabrana z paplona nebola dostatocna ☹
Ja som syna ucila schadzat z postele a gauca tak, ze sa otoci na brucho a zosmykne sa. Vzdy som mu to hovorila a naucil sa, doteraz tak zlieza dole.

Inak existuju aj take ohradky na postel. Ale ked ju moj syn zacal pouzivat ako pomoku na vstavanie, tak som ju dala prec. To by padal z vacsej vysky pri pokuse ju preliezt ako padat z postele...