Spánok trojročnej v detskej izbe

10. nov 2020

Ahojte žienky. Potrebujem radu. Odkedy spali vaše deti samé v detskej izbe ? My totižto máme nastahovanu manželskú posteľ do detskej, (prerábali sme spálňu, tak sme sa dočasne nasťahovali do neprerobenej detskej)kde s nami spí staršia dcérka 3r a mladšia dcérka, 3 mesiace. A už by sme jej chceli zariadiť detskú izbu, nech ma všetko v jednej izbe a my by sme išli nazad do spálne s menšou. Bojím sa, či to ale nezoberie zle, že ju tam nechávame samu , alebo že ju nejak vyčleňujeme od nás. Rátam, že menšia bude ešte cca rok v spálni s nami, a potom pôjde tiež do detskej. Len sa bojím toho všetkého, a je mi ľúto nechávať ju samu v izbe. Ale zasa nemôžme ešte rok byť v menšej izbe kde je manželska posteľ, posteľ 200x90, a ešte aj detská postieľka 😒 Vy by ste to ako riešili ?

sara07
10. nov 2020

pozri chce to krásnu princeznovsku postel, vlastny stolik kutik kračky hojdačku veci po ktorých ona piští a neboj bude nadšená
no to že prelezie hlavne nad ranom k vám je klasika snad
u nás spim s ním v detskej pokrok už ked ho niečo boli alebo sa bojí a to ma 4 nebo do 5 sa to zrovna
my sme urobili peknu izbu tiež sme boli na tom ako ty a zabralo to len občas vymyšlal naspät tak to sme riešili že sme na chvilu si lahli k nemu,