Spánok po odstavení

16. feb 2023

Dobrý den, mam 1.5r syna, ktorého som postupne odstavila od kojenia, teraz pred týždňom už aj v noci. Zvládol to celkom ôk, ale začal veľmi skoro vstávať, cca medzi 4-5. Predtým vstaval cca o 6, je pravda, ze medzi tou 4-5 sa zvykol kojiť respektíve skôr na mne dudloval. Stalo sa vám niečo podobné? Prešlo to? Dudel nechce, ani flasku, proste sa vtedy zobudi a uz nechce spať. Samozrejme cez deň je nevrly. Vďaka.

basulaak
16. feb 2023

Ja odstavujem prave 21mesacneho zavislaka. Nekojim uz vobec a beriem lieky na zastavenie laktacie. Manzel s nim spi a spanok sa mu zlepsil. Chodi spinkat medzi 19-20 vcera siel o pol9. Zobudza sa bezne o 4, niekedy o 5. Dnes vstal o 4 ale potom som vystriedala manzela a este sme so synom potiahli do 7. Keby to takto bolo tak to je super. No uvidime chce to cas.

zuzuliennka1
16. feb 2023

nezavisi to od kojenia alebo um, skoro vsetky deti cca v tomto veku maju taketo obdobie skoreho vstavania..
prejde to 🙂 treba sa nastavit, ze to tak proste je, ono to casom prejde, u syna take obdobie bolo tiez zhruba medzi 1,5-2 roky, nepamatam uz presne, ale pamatam si, ze to vychadzalo okolo sviatkov vianocnych, nadranom som piekla pecivo 🤣

autor
16. feb 2023

Hej no, akoze on mával rôzne obdobia, dlho vstavacky o 5, potom sa to zlepšilo na tých 6, ako 4 sa mi zda moc skoro na dieta, podla mňa aj on je potom unavený, cele doobedie zlý, no je to pre mňa ťažké obdobie... Aši len prečkať...