Spánok 7 mesačnej

marietkaa
21. júl 2021

Ahojte prosím poraďte mi co dat pred spánkom malej 7 mesiacov aby mi aspoň do 5 6 vydržala spinkať. Posledný krát jej dávam papať o 9 po kúpaní. Mate nejaké rady? Lebo vždy sa mi zobudi aj 2 3 krát v noci tak jej dávam vždy cucnut aspoň čajík a okolo 4 5 už mlieko

katulienocka999
21. júl 2021

@marietkaa nam nepomohlo nic 😅 ešte ani len voda v noci na oklamanie takze sme mu stale zohrievali mlieko pokial mu konečne neprislo obdobie prespania celej noci 😁😊 az niekedy po roku nam konečne prespal celu noc 🙈

s_a
21. júl 2021

Dobre som pochopila, že sa sťažujes že sa ti bábätko zobudí v noci 3x na papanie/pitie?

suriella
21. júl 2021

@marietkaa nic 🙂 lasku a tolko mliecka, kolko si ziada. My mame 10m a veru budime sa 3-4 krat na papanie (MM)

lucijalucy
21. júl 2021

Náš má rok, je na um a tiež jedáva v noci 3x.. neoklameme ho vodou, čajom ani ničím. Jednoducho chce mlieko. Tak ho dostane. Nevidím zmysel v tom, aby som sa silene kvôli mojej pohodlnosti snažila dieťaťu meniť jeho potreby..

andreatytler
22. júl 2021

@marietkaa Nic... len cakat, kym sa nauci spat. Ak sa zobudi 2-3x, tak to je uplne v pohode. Chapem ze by si chcela aby sa nebudil vobec ale takych deticiek je velmi, velmi malo. Nas syn ma 19 mesiacov a v noci sa zobudi 2-5x. Mliecko dostane len raz.