Spánok 20 mesačného dieťaťa

jarca1111
22. sep 2020

Ahojte, mam taky problem, syn ma 20m. do teraz som ho vecer a na obed uspavala tak, ze ma drzal za ruku, lenze cez denny spanok sa stale po cca 1-1,5h prebudil a potreboval uspat znovu a potiahol dalsiu 1-1,5h.. Teraz uz zaspava sam, no stale sa zobudi po tej 1-1,5h unaveny, ked si k nemu lahnem tak spi dalej ale ak nie tak uz dalej nespi a potom mame ,, super ‘’ naladu cely den.. nechcem ho stale dookola uspavat, uz ma to nebavi, som na neho sama (bez muza a rodiny) a som uz z toho kolotoca vycerpana... dakujem za rady

ivangeline
22. sep 2020

Náš je taký istý. Občas zaspí sám. Občas stačí, že tam sme alebo niekedy treba aj hmkat a dotyk, či za ruku alebo pohladkat. Postupne polavuj. Napr medrz za ruku, iba buď pri ňom, neskôr zas nelež iba stoj...alebo sed na stoličke..až raz odídeš. 😁 Alebo to môžeš mať drasticky a máš; do 2 týždňov od revu a únavy začne spať sám a nebude tá potrebovať.

andreatytler
22. sep 2020

@jarca1111 Citala som radu od mamiciek ze pod nejakou zamienkou odidu s tym ze slubia ze sa vratia (idem len umyt riad a som hned spat) ale kym sa vratia dietatko zaspi.

jarca1111
autor
22. sep 2020

zienky ale mne maly zaspava sam, len sa prebudi po tej 1-1,5 hodinke a ked k nemu nepridem tak nezaspi dalej a pritom je unaveny este