Spánok 2,5 ročného dieťaťa

petinka18
29. okt 2014

Mam taky problem ze moj syn sa mi vzdy v noci skoro uz nadranom zobudi a hrozne place,kope nohami a ma nervy,take to ako pri obdobi vzdoru nervaci ,pisti a podobne...sledujem to a uz dost dlho ,je to kazdu noc nadranom,Ja sa vzdy velmi zlaknem.On ma vnima nespi takze nebluzni a ked ho chcem aj ukludnit tak chyti vacsie nervy...chcem sa opytat ci nema nejaka mamicka s tymto skusenost,alebo uz neviem co si mam o tom mysliet 😒

siska53
30. okt 2014

@petinka18 nas maly to maval uprostred noci,ked mal okolo 2r. Nedal sa utisit,nase prihovaranie to len zhorsovalo. Nemal to ale kazdu noc a casom to vymizlo samo.
Vraj je to detsky nocny des.
Nerobili sme nic specialne,usilovali sme sa ho upokojit,no trvalo to aj polhodinu ci viac,potom to preslo a spinjal dalej,rano bol uplne v pohode.

pupavka123
30. okt 2014

@petinka18 Casom to prejde,netrap sa preto,my sme si tym tiez presli,nevsimaj si ho a on sa sam ukludni..ono to chce cas,ale prejde to 🙂Deti stale prechadzaju nejakymi obdobiami a toto je jedno z nich a ako kazde casom pominie

petinka18
autor
30. okt 2014

@pupavka123
@siska53 dakujem vam za radu uz som sa zlakla ze potrebuje doktora ,dnes napriklad som ho nehala tak... po nejakej chvili som ho utesila a bolo to ok ,len susedia si budu mysliet ze ho tu tyram 😕

siska53
30. okt 2014

@petinka18 ak maju deti,tak vedia. Ak nemaju a budu vrtat,tak to znamena,ze maju problemy so spankom oni.
Ja tiez pocujem nasu malu podsusedu v npci nariekat. Ale len vtedy,ked idem neskoro spat alebo sa zobudim kvoli wc.
Inak ja som mala ako cca 5r.take obdobie,ze som v noci revala,aj si na to pamatam,ale netusim,preco.

pupavka123
30. okt 2014

@petinka18 Staci,ked to susedom vysvetlis...ak su chapavi-pochopia...ak nie,nech sa strcia do prd...e 😀 Fakt ine nezaberie len ignoracia,vo vseobecnosti vsetky deti skusaju a skusaju nasu trpezlivost a kolko im dovolime...moj mi toto robieval kazde rano,otvoril oci a z nicoho nic strasne hysaky-stale som sa zlakla aj ked som bola pripravena,ze to bude robit...potom sme nastupili do skolky a vzdy,ked som prisla po neho,pozerala som na neho-ked ma nevidel,tak sa pekne hral...akonahle ma zbadal neskutocne,hystericky plac..cela chodba,vsetci aj pani ucitelka sa uplne lakali-lebo to bolo teda volume 😀 😀 najskor som čičikala,ze neplaaac a tak-aj tak plakal...potom som si to absolutne nevsimala a prestal,nebol uz s tym zaujimavy,tak to vzdal 😀 neboj,maly nepotrebuje doktora,to mi by sme obcas potrebovali 😀 hlavne si ho rano,ked to robi vobec nevsimaj-aj ked ti to srdce trha a neutisuj ho ani ked prestane...ved mu nic nie je,nic ho neboli-tak to su len pokusy deti,neboj neubudne z neho a ani si to nebude pamatat 😀

lady511
30. okt 2014

@petinka18 ahoj,,,my sme to mali tiež pri malej,,okolo 1,5 to bolo,,plakala mna odtláčala ked som si ju chcela pritulit,,kričala,,kopala nohami ,,nechcela nič ani mlieko,,ani mna ani muža,,ked jej muž začal spievat,,utíšila sa,,vždy som ju zobrala na ruky a postojačky hojdala z čoho ma nenormálne bolela chrbtica,,ale zmizlo to samo,,teraz je to ešte niekedy,,moj jej v spánku troška zanoti a utíši sa 🙂

petinka18
autor
30. okt 2014

🙂 DAKUJEM za rady ...hej niekedy si myslim ze JA potrebjem toho doktora 😀 hadam ho to prejde ,nech ma kludny spanok

zuzibluzi
7. nov 2014

ahojte...my mame 2roky a 2mesice a tie sa uz asi cca mesiac v noci budi...zacne revat,kopat nohami a ma nervy..no ked sa ho poitam co mu je povie ze ho boli brusko..no nic take nejedol z coho by ho mohlo boliet...no najhorsie je ze mne sa tak zobudi aj 5-6krat v noci...myslite si ze to je toto obdobie ci nieco ine?

miushka13
7. nov 2014

@petinka18 my prezivame prave toto iste... maly ma dva a pol roka a uz to trva vyse dvoch tyzdnov... tiez som citala ze je to nocny des, ja ked sa ho spytam co mu je nehovori nic spytam sa boli ta nieco odpovie nie... tak ho len hladkam snazim sa ho utisit ale nedari sa... chytim mu rucku a silno mu stisnem aby vedel ze som prinom ze sa nic nedeje.. tak sa ukludni a spime dalej uz bez problemov, ale rano si nato nepamata... takze pevne nervy hlavne sa prihovarat a dat mu istotu ze si tam 🙂

akosko
8. nov 2014

My prežívame to isté...malý bol chorí bral antibiotiká po prvé v živote a odvtedy s ním niet rady v noci...aj minulú noc sme museli pozerať v noci o druhej rozprávky lebo tak začne plakať že ho lutujem že sa mu niečo stane od plaču...

janulienkajanka
9. dec 2014

No nocny des sme mali aj my a velmi casto, ale od doktorky sme
dostali homeopatika Sedalia a asi po tyzdni to uplne prestalo.nikdy
By som tomu neverila ze homeopatikami sa to da vyliecit, mozem len
odporucit.