Spánok 15 mesačného syna

majuska1308
6. nov 2013

Mile mamičky chcem sa spytat ako mam svoje dieta odnaucit od mlieka v noci syn ma 15 mesiacov a ked mal 10 mesiacov budil sa na mlieko len raz za noc ale potom ochorel a lezali sme v nemocnici tyzden a odvtedy sa budi dost casto na mlieko cez den papa vsetko ale v noci musi mat viac krat mlieko a neoklamem ho ani cajom ak niektora vie prosim poradte mi Ďakujem

evaziatkova
6. nov 2013

Ahoj!
Mlieko je pre deti veľmi upokojujúca záležitosť, zvlášť keď ho pijú z fľaše s cumlíkom.
Možno má len nepokojný spánok a pitím mliečka sa potrebuje ukľudniť.
Skús si ho ešte pred tým ako mu dáš mlieko pritúliť, alebo robiť niečo, o čom vieš, že má rád, napr.: hladkanie po hlavičke.
Ak to nebude zaberať, zvýš mu dávku mlieka, alebo kaše pred spaním, možno mu je terajšia dávka málo.
Každopádne je to obdobie, ktoré určite po čase prejde a budeš na to len spomínať.
Držím Ti palce!

zutera
6. nov 2013

@majuska1308 a není jen smedny? I moje 15 měsíční dcerka to na mě,, zkoušela" v noci z cajikem, naštěstí po chvilkovém trucu ji to přešlo i když je fakt že my zas 15krát za noc nahanime dudel.Naštěstí jsem se túto činnost naučila dělat v mikrospanku 😉

nat28
6. nov 2013

moja dcerka ma 20 mesiacov a v noci sa niekolkokrat kojime. nasilu ju odstavovat nebudem, je to sice dost narocne pre mna, ale coskoro z toho vyrastie. jedneho dna mi to bude chybat ako ma potrebovala...

majuska1308
autor
6. nov 2013

Smedny neni lebo vzdy ked mu dam caj je chvilu ticho a potom mrni zo spanku a ja si ho pritulit nemozem lebo spi v postielke a on sa nebudi ze sa postavi a place ale on mrni a place zo spanku.... Ja ho nekojim a on si pyta vzdy len svoju davku co je 120ml viac nevipije Ale dakujem za rady

mimikas
6. nov 2013

Maly ta pravdepodone potrebuje citit a ani nema taku velku potrebu mlieka, jednoducho ma v tebe istotu a boji sa ze tam nie si s nim, treba to len vydrzat, asi ma separacnu uzkost, vyrastie z toho, zatial drzim palce, inak u nas pomaha ak ide dat spat drobca muz a aj v noci k nemu vstava, vtedy je kludnejsi a nema potrebu sa tolko tulit a vymyslat