Spanie v kočíku

barbara088
23. jún 2014

ahojte maniny,stalo sa vam ze vam dietatko nechce spat v sportovej casti kocika,vo vajicku a vanicke zaspi v pohode,ale jak ju dam do sportovej verzie vresti ako blazon mozem aj 4 hodiny vozit no nespi,idem kupovat druhy kocik a je ich tolko ze uz neviem aky.

jasminet
23. jún 2014

@barbara088
netlaci ju v tej sportovej nieco? sedi tam, lezi?

arwen88
23. jún 2014

mozno chce len pozerat na svet, ked ma teraz vacsi vyhlad a nechce sa jej spinkat...mozno sa jej meni spankovy rezim..moznosti je vela...treba zistit skor, nez kupis novy kocik, lebo to by si mohla kazdy mesiac novy kupovat a to nema vyznam...

janickacrazy
23. jún 2014

@barbara088 Mozno sa jej nepaci v tej sportovej casti nieco, nemas napr. to korytkove sedenie, kde si nemoze dieta normalne rovno lahnut? My ked sme kupili novu buginu na leto, maly tam tiez plakal asi prvych par dni, kym si zvykol, potom uz v pohode. Ale ja som ho nechala vzdy sediet kym nezaspal, lebo lezat nechcel, ked zaspal, dala som dole chrbtovu opierku a bolo vybavene.

barbara088
autor
23. jún 2014

ona tam nechce ani sediet,ani spat..vo vanicke pekne sedi aj spi,ma svoj rezim ked ideme von,ked zoberieme vanicku zaspi za 1min.to iste vo vajicku ked ideme do nemocnice da sa naklikavat...mam este jeden kocik nuna ten mame iba na vylety,tak zaspi tiez hned,,ale v tej sportovej verzii je ako sialena..

applede
23. jún 2014

@barbara088 aky typ kociku mas ked sa smiem pytat ze sa jej tam tak nepaci v tej sportovej casti ?

kofoluska
23. jún 2014

@barbara088 Mne maly nexcel od istej doby vobec v kociku spavat. A na sportovu cast si chvilu zvykal. Prestala som s nim chodit von v case spania a chodili sme ked bol bdely. Sledoval svet okolo seba, unavil sa aj vyvetral a spal doma. Tak pripadne skus tiez tak - davat ju do tej sportovej casti ked je bdela, nie ked ma spat. A uvidis.

janickacrazy
23. jún 2014

@barbara088 A nemozes teda pouzivat tu nunu ked v nej ti spi? Ved teraz v lete ti staci aj mensi sportovy kocik nie? Inak pocula som staznosti mamiciek na niektore sportove casti trojkombinacii, ze sa im tam deti zosuchavali dole a nechceli tam sediet, nie je to aj vas pripad?

veronka
23. jún 2014

@barbara088 mas sportovu cast otocenu k sebe ci na teba mala nevidi?

barbara088
autor
23. jún 2014

sportova cast sa da naklikavat k smere v akom chcem..takze ma moze vidiet.mam kocik BEXA.mohla by byt aj v nunu ale my byvame na dedine a mame total zle cesty vsak asi ako aj inde.zachvilku by som ho rozbila