Spanie bábätka s otvorenými ústami

fallenkaa
28. okt 2022

Ahojte. Spáva niekomu dieťatko - novorodenec dojča alebo batoľa s otvorenými ústami?
My mame doma novorodenca a spinkava tak väčšinou času
Určite sa nabudúce spýtam pediatricky, ma kratšiu uzdicku pod jazykom, je možné že aj to je pricina

cyberk
28. okt 2022

sem tam tak spavala, kopu babatiek tak spava 🙂 podla mna to je uplne normalne, ani neviem ako z toho nasa vyrastla ale uz tak nespi 🙂 (ma 8m) ..

veronika3110
28. okt 2022

@fallenkaa a v čom vidíš problém, že to chceš riešiť s dr?? ved to nie je žiadna choroba.. moja ked spí tvrdo, tiež ich má otvorené...

tani777
28. okt 2022

Moja ma 2r. a stale spava s otvorenymi ustami..denny spanok vzdy,a nocny tak zaspi a potom az neskor ich ma zavrete..nema ich uplne otvorene,ale take pootvorene..ked jej vytiahnem prsnik z ust,tak ostanu a ona ich nezavrie 😁

ariannazara
28. okt 2022

Co ústa,môj ma bezne pootvorené aj oči 😁

doriiis
28. okt 2022

Spanie s otvorenými ústami ( dlhodobo) môže mať za následok spodný predkus..

laurita285
28. okt 2022

Ja spím celý život s otvorenou papuľou, ráno ju ani zavrieť nemôžem čo ju mám takú vysušenú 😀

eliskamati
23. feb 2023

Nie nie je to normalne,ako tu pisete skuste si otvorit usta a dychat nosom,nejde to vsak? mozu byt za tym rozne priciny. Urcite by som sla k lekarke. Aj dospely ktory maju taky problem vacsinou ked sa to neriesi to prejde az do spankoveho apnoe. Precitajte si aj clanok o tom napr. https://www.lepsispanokbabatiek.sk/poloha-jazyk...

fallenkaa
autor
23. feb 2023

@eliskamati tak zjavne to normálne bolo
Po čase to prestala robiť