Spanie 3 mesačného bábätka cez deň

zuzulik253
22. aug 2012

Ahojte! Chcela by som sa spýtať na spanie vašich 3-mesačných bábätiek, koľko vám cez deň spia? pretože môj malý niekedy skoro celý deň prespí a niekedy mu stačí spať len 10 minút alebo pol hodinu a potom je mrzutý. Ako ho naučiť na nejaký pravidelný režim? Večer problém nemáme, pretože zaspí okolo 8 až pol 9 a spí až do rána.

tinki
22. aug 2012

@zuzulik253 Nedá sa to ešte. Príde to časom. Zbytočne sa nestresuj. Dieťa spí toľko, koľko potrebuje. Dôležité je,že si nemení deň za noc..Bude to dobré..

simcab
22. aug 2012

@zuzulik253 ahoj.. tak my vstávame ráno okolo pol 6 približne, potom sa trošku pohráme, a zaspí zas do 9.. okolo 10 ideme von, a v kočíku si pospí max. hodinu.. na obed spinká pol hodinku, poobede tiež pol hodinku.. ale ak si s ňou ľahnem, tak potiahne aj 2 hodky ako dnes 😀 no ale sa mi zdá, že režim pravidelný u nás ešte najbližší čas nehrozí 😖

cerez
22. aug 2012

Naučiť ho na režim je ešte veľmi skoro. Reaguj na jeho potrebu spania. Môj syn začal mať režim denného spánku až okolo 9 mesiaca.

zuzulik253
autor
23. aug 2012

@tinki
@cerez budem musieť ešte vyčkať a prispôsobiť sa jemu tak ako doteraz, ale aspoň večer máme kľudný 😀

andrejka1974
23. aug 2012

tak u takeho maleho sa rezim upravit velmi neda, moja dcerka ma 4 a pol mesiaca a kazdy den mame iny , teraz napriklad bojkotuje uplne denny spanok zaspava az vecer okolo 17.30 rano vstava okolo 7.00 az 7.30 doobeda spi tak dve hodinky po obede aj tri teraz tie spanky vynechava , papa kazde 3 hodinky v noci kazde 4 hodinky, my sme este celu noc ani jednu neprespali a to papame umele mliecko tak bud rada ze ti spi celu noc 🙂 🙂 🙂