Soplík už od narodenia?

natysebo
11. jan 2019

Zdravim potrebujem radu pre kamaratku ma 3 mesacneho chlapceka a od narodenia ma spolik vyskusala rozne kvapky no nic dotkorka im predpisala antibiotika no nezabera aky moze byt dovod ???

pininka
11. jan 2019

@natysebo alergia, náš to mal od troch týždňov, vyskúšali sme všetky kvapky do nosa. Pomohli mu až dlhodobo užívame kvapky zyrtec od alergologicky.

nelinka2009
11. jan 2019

@natysebo nech skusi aj odsavat

07022007
11. jan 2019

@natysebo sú to atopické soplíky, treba oddávať, nonstop aby bol čistý noštek, vytierať libenarom pre deti a používať sterinar Cu. Behali sme po krčnom, olergo.... A všade tade.... Chce to trpezlivosť a stálu starostlivosť o noštek.

albi3008
13. jan 2019

Môj maly mal sopliky od kedy sme prišli z nemocnice. 2 mesiace vkuse sme odsavali pred kazdym jedlom, čudovala som sa kde sa to v ňom všetko berie. Nakoniec zislitli z vyteru, ze ma 2 bacilov. Antb sme nemali, čistili sme physiomerom a dr nam dala pamycon, ale veľmi nepomohol. Ostávalo len odsavat, cistit, zvlhčovat vzduch, polohovat. Dnes ma 3 mesiace a stále máme 1 bacila. Sopliky uz netahame, ale stale ich vykaka..... Je to dlhy boj