Som podráždená na deti a neviem z čoho

15. apr 2020

Prosím vás o nejakú radu. Vkuse som podráždená nervózna vrieskam po deťoch aj keď nič zlé neurobili. Stačí že niečo zle odvrknú a už vybuchujem. Netrápi ma nič konkrétne som šťastná a spokojná akurát už neznášam ten ich vreskot. Čo robiť ? Kde je chyba? 😭

ladyvi
15. apr 2020

To poznam. Musim to riesit autosugesciou. Vacsinou mi to pomoze. Cize uvedomenim si, mam zdrave deti. Deti proste kricia. Deti kricia, lebo sa nudia, co s tym? Deti kricia, lebo su nevybehane, co s tym? Deti kricia ak su rozblaznene, co s tym? Vzdy vzdy vzdy je to o tom, ze sa im musim v pokoji povenovat, pocuvat, skludnit, ci vybehat. A potom uz je dobre. A o tyzden zasa kriza. A ja kricim tiez, lebo priznavam, jedno na co nemam trpezlivost su vyjednavacky. Niecoho sa dozadujem, a nasleduje 10 minut vyjednavania, reci okolo, v tomto je moja dcera majster. Do vyvrtky😂

kikulienkadd
15. apr 2020

Ahoj,treba chodiť viac von,samozrejme nie na ihriská, najlepšie do prírody. Občas máme všetci horší deň,nie si na tom takto iba ty,neboj. Deti ti nejdú naschvál na nervy,deti sú živé,hravé... chvalabohu! Treba im dať možnosť vypustiť energiu a vyšantiť sa. Po dobrej vychádzke budú lepšie jesť aj spať. Maj sa krásne!🍀

majusikk
15. apr 2020

Skus magnezium to pomaha

lenuliatko84
15. apr 2020

Aj ja som taka bola,kup si magnezium forte balance

brita7777
15. apr 2020

minimalne stuple do usi..hluk je velky stresor

mila23
15. apr 2020

to uz je vyhorenie, skus byt niekedy chvilu bez deti ak sa da..napr. sa im venuje muz, vezme ich von,atd....pomoze to

monismie
15. apr 2020

ono je to podla mna prirodzene. nie kazdy ma vzdy dobru naladu. proste ani nevies co a trapi ta nieco. tazke to ze mas raz za cas take obdobie je podla mna uplne normalne a nic si z toho nerob

mery2019
15. apr 2020

Ja to mám Tiez. Je to tým že tvoja pomyselná nádoba trpezlivosti sa nestihne vyprázdniť. To sa dá len tak,že budeš viac venovať čas sebe a niečomu čo ťa baví. Potom sa tá "nadoba" vyprázdni a nebudeš výbuchovat tak často. Musíš proste myslieť aj na seba 😊❤❤❤

comika
17. apr 2020

Mozno ti chyba magnezium. A tiez potrebujes chvilu byt sama, v klud si vypit kavu a pod.