Som nešťastná z pohlavia deti. Ako sa s tým vysporiadať?

luciferka22222
11. dec 2014

ahojte, velmi sa za to hanbim ,mam doma dvoch zdravych chlapcov a velmi som neštastna z toho že nemam ani jedno dievčatko.Vždy som tužila po dcerke a nemam ju.Dalšie dieta už nemožem mat zo zdr. dovodov.Je mi velmi smutno a hlavne ked sa niekomu blizkemi narodi dievčatko ☹ tažko to zvladam aj ked svoje deti milujem a nedala by som ich za nič na svete.Ako sa stym vysporiadavate? Prosim nepište mi aka som zla a že mam byt vdačna za to čo mam ,lebo to ja som ale nejak vždy mi je luto že nemam to dievča.

heni79
11. dec 2014
romana19
11. dec 2014

@luciferka22222 ženy čo nemôžu otehotnieť asi budú teraz kolabovať z tvojho príspevku 🙂 🙂

pribinak
11. dec 2014

Zober si do pestunskej starostlivosti alebo si adoptuj

mihula
11. dec 2014

@luciferka22222 to sa utrasie 🙂 vychutnas si vnucku

isabella22
11. dec 2014

co ja by som zato dala aby som cim skor mala toho chlapca...bud rada ze mas 2 krasne zdrave deti...my ine co este nemame ti mozme len zavidiet...

katarinamarkova
11. dec 2014

@luciferka22222 a co takto adopcia?
spravis radost nielen sebe ale aj jednemu dietatku co vdaka tebe bude vediet co je to rodina - mama - otec - surodenci - domov

nikuska744
11. dec 2014

Ja som tiež veľmi veľmi strašne silno chcela dievčatko, v detských obchodoch som obzerala iba dievčenské vecičky, vyberala som iba dievčenské mená, obzerala bábiky, ružové dečky a bola som si na 100% istá, že budem mať dievčatko...No a mám chlapca. Má už 15 mesiacov. A nemenila by som ho ani za 10 dievčat. Je to moje všetko, moje zlatíčko. A vieš čo robím teraz? Chodím po obchodoch. Obzerám autíčka. Kupujem lietadlá a vláčiky. A už pomýšľam nad ďalším dieťaťom a mám vybraté chlapčenské meno. Teš sa aj ty z toho, čo ti Pán Boh nadelil, lebo niekto nemá ani to...

amstelko
11. dec 2014

@luciferka22222 som rada, že si si sama napísala, že sa za seba hanbíš,že som ti to nemusela napísať ja,mať tvoje starosti,tak vyskakujem 150 metrov, ja som pred 5 IVF,stálo nás to zatiaľ12 000 eur, ale to nepíšem preto, že sa sťažujem ,len aby si mala predstavu, čo sú starosti,máš dva zdravé deti,tak nerieš takúto banalitu

luciferka22222
autor
11. dec 2014

@katarinamarkova
@pribinak dalšie dieta už nechceme aj kvoli finančnej situacii ,mame hypoteku a už teraz mame čo robit aby sme to stihali splacat a žit .

neviem sa toho čudneho pocitu zbavit,je to hrozne a vždy si vravim že musim si važit čo mam ale ked vidim tie krasne dievčesnke vecičky 🙂 vždy som tužila po dcerke a hlavne do buducnosti som chcela najst v nej kamaratku.

luciferka22222
autor
11. dec 2014

@amstelko to ma mrzi a ja viem že somn hlupa a nedokažem sa stym zmierit a nechcem taka byt ale proste ma to trapi a nemožem za to .Zaleži mi na mojich detoch a milujem ich ale citim ako by mi niečo chybalo. 😔

pribinak
11. dec 2014

@luciferka22222 ale prosim ta, taka lacna vyhovorka, zas az tak velmi asi to dievcatko nechces, dve deti a hypoteka je slovensky primer, tak ak chces princeznu prerob rozpocet a zaobstaraj si dievcatko

denisa87
11. dec 2014

a ja prave kolabujem,prepac ale toto co prezivas,citis ty ,nemoze byt najvacsia katastrofa v tvojom zivote,vies bez toho prezit,mas pre koho,my sa snazime uz 4 ty rok,o dalsie mimi,konecne po 3 rokoch sa podarilo,ale aj odislo,je to hrozny pocit ked viem ze by sa to uz pomaly pytalo na svet a...a ty si sa s týmto zaoberas?pamataj dieta je dar z neba,a vzdy sa narodí ta dusicka ktorá uz davno kukalo odtial z hora a vybralo si rodicov 😉 🙂 dakuj zato ze ich mas,a viem prave toto si pocut nechcela,ja len aby si sa nezaoberalas hlupostami 😕

dilino
11. dec 2014

sama pišeš že si šťastna že maš dvoch zdravych synov pytam sa ťa čo je to nejaka tragedia že nemaš dcerku nieje mam kamaratku ktora chcela tak dievčatko silou mocou že ma 5 synov tak bud rada že su zdravy a nerieš hluposti keby že boli chory nepoviem ale su uplne zdravy tak čo tio viac chyba nič.

amstelko
11. dec 2014

@luciferka22222 nič ti nechýba, zobuď sa a choď vystískať svoje deti a vybozkávaj ich a teš sa, že ich máš a ďakuj Pánu Bohu, že nemáš starosti s IVF

stano4000
11. dec 2014

@luciferka22222 tak sa spravaj k jednemu chlapcovi ako ku dievcatu... a mas vystarane!

erickatt
11. dec 2014

No pockaj do puberty, baby su hrozneee, oproti synovi ze a. aaaaaaaaa

kubuliatko
11. dec 2014

@luciferka22222 vsetci ta tu zjazdili. ale ja ta chapem. ja ma aj chlapca aj dievcatko takze je to super. ale uplne ti rozumiem lebo mam kamaratky ktor maju tiez dvoch chlapcov a isli do 3 tehotenstva s tym ze dufaju ze tretie bude dievca. tiez boli stastne ze maju chlapcov. ale ta tuzba po dievcatku bola velmi silna. takze asi jedina vec ako sa stym zmierit je mat tretie a dufat ze to nebude zas chlapec.

pallacinka
11. dec 2014

@luciferka22222 Ja ta nahodou na rozdiel od ostatnych uplne chapem, tiez by som to prezivala rovnako. Cely zivot som tuzila po dcerke a nedokazem si predstavit ju nemat. Neviem ti ale poradit ako sa s tym vyrovnat, snad len naozaj pockat kym ti chlapci privedu domov dievcata a potom snad aj vnucky 🙂

luciferka22222
autor
11. dec 2014

@kubuliatko
@pallacinka
@dilino nikdy sa stym nezmierim že nemam dcerku,vždy ked vidim na ulici dievčence pytam sa prečo ja taku nemam .

luciferka22222
autor
11. dec 2014

Moje sny boli vždy ako si budem s dcerkou ked bude staršia ,piec,varit ,klebetit o chlapoch a kavičkovat. Da sa toto robit s chlapcami v puberte? Asi nie 😖

zibi
11. dec 2014

@luciferka22222 sa musis stazovat manzelovi ze mas chalanov ..to oon to spisal 😀 😝 ze nerobi baby 😀
a teraz vazne .. nie je tu uplne standardna situacia 😝 a aj baby co maju synov nikdy som nepocula hoovorit ze su nestastne ze nemaju dievcatko a mozno by si mala vyhladat psychologa ked sa s tym nevies zmierit moze byt za tym aj nieco ine ..ako len smutok z toho ze namas babu
alebo ako tu bolo navrhnute - zober do pestunskej je kopa dievcatiek co caka len na Teba ...a budes stastna aj ty aj dievcatko 🙂

matulka82
11. dec 2014

mam takisto 2 chlapcov,prve mi bolo jedno ,ale druhe som tuzila mat babu a ...vsak zena citi co to bude nie? 😀 ja som citila ze bude dievca , ked som bola v 20 tt. bol vypredaj v jenom retazci,kupila som par divcenskych veci, a moj materinsky pud ma predsa sklamal o par tyzdnov :D ked som sa dozvedela ze dalsi chlap 😉 ale ked neskor zacali problemy, ze babo malo na hlave to a to, vtedy som si povedala, ach boze ,aka som len blba... narodil sa chvalabohu zdravy, ale o nejaky cas ,zas prislo nieco, co zmenilo nas zivot naruby a vtedy, clovek pochopi uz uplne kde su priority, mam ho tu, aj ked hrozba,ze by tu byt nemusel tu stale je... NEDALA BY SOM HO ZA ZIADNE DIEVCA"!!! poklad najvacsi chlapcensky 😀 ja ta takisto chapem ,ze dievca je trochu o inom, ale na strane druhej naozaj ,ako tu pise takmer kazda, treba mat potesenie a radost, z toho co mame, lebo cesta za dietatom nie je ozaj lahka, a kolke by mali aj troch chlapcov len aby mali...Hlavu hore , vzdy je cesta, ked ta tuzba stale trva, je tu moznost dievcatka z adopcie ci do pestunskej, a tym clovek urobi stastne dve strany... 😉 alebo mat svoje 😉 a urcite raz budes mat aj dievcata okolo seba, vsak tvoji chlapi coskoro vyrastu a budes si to kompenzovat este viac akoby tomu bolo teraz , ved vieme ako to babky obohacuje 😀 Urcite mas uzasnych chlapcov , ktori ti vynahradia clivotu po XX , fakt to hod za hlavu , ono sa to casom moze posunut niekde, o com nemas teraz ani predstavu 😉

arwen88
11. dec 2014

@luciferka22222 kdesi som citala, ze najcistejsia laska na svete je laska syna k matke...vztah dcery s mamou vie byt komlikovany...ale medzi synom a mamou sa to nikdy nestane...tak si to uzivaj...mozno budes mat neskor krdel vnuciek 🙂

fopka
11. dec 2014

@nikuska744 citam seba 😀 ... ja som mala dokonca odlozene veci po sebe, nausnice, moj prvy prstienok, spony do vlasov, vybrate dievcenske meno (pre istotu tri, ak by som sa nahodou nerozhodla pre to prve 😀 ) No proste istota nie 100-percentna, ale milion percentná, že to bude dievcatko a ked mi na sone povedali, ze to bude chlapcek, najprv poviem pravdu, ze sklamanie, az som plakala, ale hned to preslo a teraz by som to moje rok a pol rocne chlapčiatko nedala ako ty pises ani za 10 dievok... a to dalsie deti neplanujem mat

erickatt
11. dec 2014

@luciferka22222 no dcera mi na varenie kasle a ten. Bordel,. A syn? Sam upecie ak som pri nom a cez prazdniny si sam varil, lahke jedla ako palacinky, pecienku ci rybu ale v pohode, pracku pusti, povesia,. Aj zehlit vie

tinkaro
11. dec 2014

Ja mam 3 chalanov, som vdacna Bohu, ze su tu a su zdravi, ani jedno dieta by som nevymenila za ine, mozes si dievcatko adoptovat, prip.pestunska. Niekto nema ani jedno dieta. Niekedy aj napriek zdravotnemu stavu sa moze podarit pocat a donosit, Bohu nic nie je nemozne🙂

fopka
11. dec 2014

@luciferka22222 ja len jednu vetu, ze ten sen, ze budete spolu piect, kavickovat a klebetit atd... by sa ti nemusel vobec splnit ani keby si to dievčatko mala...

katy2
11. dec 2014

@luciferka22222 moja sestra ma 4 dievcata a co by dala za to, aby mala aspon jedneho chlapca 😉 ale nerobi z toho tragediu, ani si nezufa, ani nie je nestastna.... Ja som si presla strastiplnu a dlhu cestu za detickami a ver mi, absolutne mi bolo jedno, co to bude.... bola som stastna, ze som sa dockala zdravych deticiek - a to, ze mame parik vnimam len ako taky maly bonus....

prasiatko30
11. dec 2014

Urcite to nie je tragedia ale v tomto momente tvojho zivota je ti uplne zbytocne nieco hovorit a pokusat utesovat ta. bud sa dokazes cez to preniest a budes si vychutnavat to co mas s laskou a bez zozierania sa. Snaz sa byt stastna s tym co mas lebo nakoniec nebudes stastna.

majca1581
11. dec 2014

baby asi kazda z nas tu chce mat podla mna parik aj dievca aj chalana moj nazor ...ale tak bud vdacna bohu ze mas zdrave deticky ale tiez ti rozumiem a podla mna kazda zena by ti mala rozumiet lebo ked prezivame tehotenstvo stale cakame na okamih toho či to bude dievcatko alebo chlapcek .... a kazda mame v mysli nieco po com tuzime ked dievcatko tak si vravime že bude to dievcatko no nakoniec to tak nie je ..
mame presne to čo nam ten zhora prideli a on vie preco to tak robi...
ked chces dievca cim viac ho chces tym menej ho budes mat :D
ale ja by som svoju dcerku nevymenila za nic na svete ..nehovorim ze ani za 10 chlapcov ani nic podobne jednoducho za nič 😀 😀 😀