Slez na fimózu

vandica
27. máj 2018

Ahojte kočky, poraďte. Chcem spravit malemu kupel v sleze, no neviem ktory je najlepsi na zuzenu predkozku. Slez nebadany alebo maursky? A z kvetu alebo listov? A v akom pomere to mam zarobit? Nasla som na nete rozne rady, no najradsej by som od niekoho komu to naozaj pomohlo. Ďakujem pekne.

mata1001
27. máj 2018

Nam pomohol slez nebadany krem z JUSTU.

janka2805
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maca283
27. máj 2018

@vandica ja mam skusenost iba s kremom z justu

ivitom
27. máj 2018

Prosím vás, a ten krém vám pomohol? Ako často ste to natierali a len vlastne hore na predkožke trošku natrieť? Ďakujem

lenadka
27. máj 2018

Mám krém z justu, podstivo natieram s pretahujeme každý večer, ale vôbec sa to nepohlo, no, na začiatku kúsoček, ale ozaj málo. Ak je predložka prirastená tak to nepomôže.

maca283
27. máj 2018

@lenadka netreba sa zdavat niekedy to trva aj polroka

vandica
autor
27. máj 2018

Baby a to hned ako sa natrie sa pretahuje? Nesmyka sa to?

lenadka
27. máj 2018

@maca283 toto je už viac ako pol roka a vidím že nejde lebo je prirastená a krému dávam dosť a nehýbe sa to. Možno len na zúženú pomáha ale prirastenú asi neodlepí.

stradivariuska
27. máj 2018

Kocky, ak by ste potrebovala niektora objednat, tak kludne mi napiste. Ja som poradkyna a objednat mozem. U tychto prirodnych kremoch treba niekedy trpezlivost. A najskor treba urobit kupel aby zmaklo, natriet, nechat posobit a potom skusat pretahovat. Slez je dobry aj na krcove zily.

vandica
autor
28. máj 2018

@stradivariuska ahoj, prosim mozem ti napisat spravu ohladne toho slezu?

stradivariuska
28. máj 2018

@vandica urcite ano ☺

pugosal
30. máj 2018

Nám pomohol vyluh zo slezu nebadaneho. Posielali nás už na operáciu. Necháš kvety vylúhovať cez noc v studenej vode. Voda je fialová. Zohrejes a mocis v miske pipika. Po 2 týždňoch to krásne išlo.

pugosal
30. máj 2018
lenadka
30. máj 2018

@pugosal ahoj, kde si zohnala slez nebadaný? Krém od justu mu nezaberá ani po viac ako pol roku podstiveho natierania.

ivitom
30. máj 2018

@pugosal Prosím ťa, a ako často si ho v tom močila a ako dlho? Každý večer povedzme 5-10 min alebo častejšie? ďakujem

pugosal
30. máj 2018

@lenadka
@ivitom
Ahojte kúpila som v lekárni čaj sypaný a teraz pozerám na sáčok že je to slez maursky kvet. Mocila som mu každý večer cca 2 týždne. A neverila som tomu ze by to mohlo pomôcť a pomohlo.

pugosal
30. máj 2018

@ivitom zabudla som ze cca 10 minút každý večer pred spaním a pomaličky nie nasilu koľko ide pretiahnuť. A zohrala som na takú letnú teplotu.

ivitom
31. máj 2018

@pugosal Prosím ťa, a to si to naliala do vane alebo len v tom si ho mocila 10 min v lavóriku? Ďakujem ti inak za info..

pugosal
31. máj 2018

@ivitom zdravím mala som takú malú misku, stačí niečo malé lebo len cikacik sa v tom moci. Kľudne aj kelimok od jogurtu.

ivitom
31. máj 2018

@pugosal Fúha, to mi malý tak nevydrži, ma len rok, nevydržal by mi tak sedieť 10 min, jedine vo vani..musím niečo vymyslieť..dakujem

vandica
autor
31. máj 2018

@ivitom ja som mu to naliala do vane, tiež by tak nevydržal. už ani v tej vani nechce byť moc dlho byť,, nie ešte len v kelimku alebo nejak podobne.