Silný plač trojmesačného dieťaťa

vera55555
24. feb 2017

Ahojte chcem sa opytat. Moja malicka v nedelu pred papanim sme ju kupali a ked som jej isla dat papat plackala no stupnovalo sa to uz ani jest nechcela a po pol hodke placu sa spustil strasny krik...nezasla sa ale v kuse strasne kricala-plakala...ocka mala otvorene rucky dohora a vystreta bola uteksli sme na pohotovost lebo mohli sme robit hocico nedala sa utisit...jedine v aute sa utisila a zaspala. na pohovosti ze prievan no odborny lekar povedal ze ma uplne vsetko v poriadku aj hrdielko aj uska. A o 5 dnoch urobila to iste zas...ale predtym spala zobudila sa s placom kt.sa vystupnoval zase na strasny plac az krik ona plakala co to dalo a zase zabralo iba auto...v pondelok sa chystam k lekarke ale fakt neviem co by to mohoo byt som uz z toho zufala lebo je to hrozny pohlad ako keby mala zachvat placu ☹

lienka182
24. feb 2017

Ahoj 😊 u nas je taky hrozny krik, az vreskot, ked je velmi unavena.

lienka182
24. feb 2017

@vera55555 alebo ju moze boliet brusko, alebo je hladna 😕 pricin moze byt vela...

mily7
24. feb 2017

@vera55555 moze to byt kolika. Ano aj deti v troch mesiacoch az ju mozu mat. V prvom rade pozor na prilisnu unavu,neskore zaspavanie,ak je dojcene odpozoruj ci nekrici v ten den ked si nieco zjedla,co by mohlo sposobit bolest bruska. Alebo jednoducho zapni vysavac,alebo pracku ked krici a ak sa utisi tak vies ze je to kolika. Vtedy budes riesit dalej,stiahnes biely sum a pod.😊 Je to lacnejsie nez jazda autom. Pretoze to moze trvat dalsie tri mesiace este. Stretla som sa s tym.

maroli
24. feb 2017

nebola pred tým očkovaná?

kleopatra114
24. feb 2017

Moja mala mala nevysvetliteľný hodinový plac po ockovani ☹(( nepomáhalo nič , nakoniec sme plakalli spolu 😢

elenvision
24. feb 2017

encefaliticky plac...daj do googlu

luciferia
25. feb 2017

@kleopatra114 Podla mna celkom vysvetlitelny, ockovanie nie je pre dieta super zazitok... To este nic nemusi znamenat.

vera55555
autor
1. mar 2017

@maroli nie na ockovanie sme mali ist ale kvoli tomu to prelozila lekarka ideme na gastro