Šelest na srdci u 6-týždňového bábätka

tinka133
1. okt 2019

Dievcata ma niektorej babatko(6tyzdnov) šelest na srdci? Nam to dnes povedala doktorka cakaju nas vysetrenia. Mam sa obavat?

angi07
1. okt 2019

@tinka133 ja som mala ako dieta aj moj syn to mal funkcny selest sa to volal ...vyrastol z toho tak isto ako ja.😊 ziadne obmedzenia ani tazkosti

prevenar
1. okt 2019

@tinka133 ..ja som to mal , tuzim v 15tke ma prestali uplne sledovat , v podstate denne sportujem a dost drsne sporty, ako horska cyklistika a absolutne ziaden problem. ..vlastne nikdy som nemal ziadne problemy.

moja mala ma tiez slabucky , ale nijako to neriesime / nikam nechodime , boli sme ne 1 vysetreni a tym to pre nas skoncilo. ..tiez sportuje pravidelne a je daleko silnejsia ako jej rovesnici .

ak to mate v nejakej "norme" , tak by som sa tym moc nezatazoval na tvojom mieste 🙂 odbornik vam povie stupen "poskodenia" a podla toho sa zariadite, vysoka sance ,ze o nic vazne nejde .

drzim palce 🙂

prevenar
1. okt 2019

tusim * :P

tinka133
autor
1. okt 2019

Ďakujem, preľakla som sa , nikto to v rodine nemal a neviem co ocakavat. Verim ze nic vazne to nebude

queenofdisaster_7
1. okt 2019

@tinka133 ahoj u nás tiež nikto nemá a dcéra má. Keď mala 7m boli sme na kardiológii ale našťastie všetko ok a zase o rok kontrola.