S mojm 10-mesačným synčekom to je na nevydržanie

10. jan 2023

Ahojte. Potrebujem urgentne radu. Mozno to vyznie zle, ale uz neviem, co robit. Maly sa rano zobudi, relativne v dobrej nalade, usmievavy chlapcek. Doobeda sa to este akosi da, venujem sa mu, aj ho nechavam sa hrat sameho, spi, papa.... ale pridu poobednajsie hodiny a je to jedno nespokojne, umrncane, uvrieskane dieta. Tlacim ocami cas dopredu, kym pojde spat, lebi je to horor. Spanku ma dostatok, povedala by som, ze asi zacina prechadzat na 2 spanky, cize je to take kadejake. Zacal sa stavat na nozky, vonku ma len 2 zuby. Moze toto byt taky silny faktor toho, ze je to s nim na nevydrzanie? Ci som si len porodila taku zarevanu povahu? Posledne noci sa zobudi okolo 3:00 v noci, vyspaty, blaboce a hodinu nechce zaspat, place, stavia sa na hlavu. Uz nevieme co s nim. Geliky, sirupy, obdobne veci vobec nic. Von chodime rano, lebo ked ideme poobede, nechce spat v kociku a taha prebdene hodiny. Co s nim? 🤯🤯🤯

magic08
10. jan 2023

nic, len vydržať. je to obdobie, prejde to. moze to byt čokolvek, zuby, malo spanku....

darius_a
10. jan 2023

Aj počasie je faktor.
Ber ho aj poobede von na 20 min.
10 m je už na ustálené dva spanky myslim

beata_k
10. jan 2023

Na 10 mesacne su 2 spanky kruto malo. Skus popozerat na nete 8-10 mesacnu spankovu regresiu.

zuzinka888
10. jan 2023

A moj ma dva spanky a po obede ideme vzdy- vzdy von. Bud na prechadzku a ked je vonku fakt zle tak na navstevu. Aj dieta potrebuje zmenit prostredie.

deti95060810
10. jan 2023

separačná úzkosť...
moja dcéra vrieskala stále a pre všetko... a najlepšie v noci...

xlucia
10. jan 2023

kolkokrat ze den chodite von?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivangeline
10. jan 2023

Von. Aktivity ine. Podnety nove. Spolocnost.

aliaray1
10. jan 2023

Znie normalne, a bol spln...nemoze to byt tym?

lamonita
10. jan 2023

Mne sa tiež stavalo, ze o 3 budicek a keď som sa snažila uspat, tak rev... akceptovala som, ze chce byt hore, tak som ju vzala do obyvky, ona sa hrala alebo lezkala na podlozke, ja som sa jej venovala alebo som piekla 🤣🤣 prejde to

kittykat22
10. jan 2023

Nebude to tym, ze je unaveny? Male deti su take umrncane a urevane ked su unavene. Nemozes ho supnut do kocika aby tam zaspal?

beata_k
10. jan 2023

@kittykat22 Tiez si myslim, ze je unaveny.

lasoli
10. jan 2023

@beata_k 2spanku na 10m su akurat,Po 12 m uz len jeden staci uplne.

beata_k
10. jan 2023

@lasoli Nemyslim, ale dobre.

lasoli
10. jan 2023

podla mna to uz len vydrz kym mu nevyjdu zuby a kym uplne neprejde na 2 spanky,a ber ho vonku aj na 2 hodiny poobede,ked sa stavia tak vezmi ho an ruky,nemusis ho vyvazat v kociari,popripade chodi s nim za ruky,bude aj unudeny z toho ze je len doma zavrery.Deti maju byt vinku aj 5h denne v zime.

elizita
10. jan 2023

toto mala moja mladsia.. doobeda na chlieb natriet a poobede som to nazyvala poobedna depresia 😀 ale jej to zacalo podstatne skor, tak od 5 mesiacov az do roka a kusok.. a prvy zub jej vyliezol az v 11.tom mesiaci... a 2 spanky mi pridu v pohode, moje obe deti tak mali, a ked mali cca 13 mesiacov, tak uz len 1

cali2016
11. jan 2023

Spanova regresia.u nas sa akurat skoncila po 6 dlhych tyzdnoch.kazdu noc bola od 10.mesiaca hore asi hodinu,hodinu a pol.Ale vydrzali sme a preslo to.Suhlasim s ostatnymi, chodit von aj poobede.zmena prostredia aj pre neho aj pre teba.prechadzky, ihrisko, hojdacka, kniznica,kaviaren.Sme vonku za kazdeho pocasia.Vzdy je co robit/kam ist.