Rybí olej NEUROTRESKA - vaše skúsenosti?

1. sep 2022

Čaute skúsenosti s týmto olejom u dvojročných deti máte? Nám odporučila detská lebo dcéra nerozpráva, ale je dosť dráhy tak chcem sa spýtať či máte reálne skúsenosti či to pomohlo alebo či škoda peňazí? Ďakujem za info

hradnapani
1. sep 2022

pridam sa, tiez ma to zaujima

autor
1. sep 2022

@hradnapani Snáď sa nám niekto ozve 🙂 tiež riešite nerozprávanie dieťatka alebo je iný problém?

smajluska
1. sep 2022

Skúste rybí olej Mollers - Môj prvý rybí olej, ktorý je pre deti od 1. roka. Ak aj hneď nepomôže, ale je zdravý a určite sa dostavia v blízkej dobe pokroky. Až taký drahý nie je.

silvus138
6. sep 2022

Je kvalitný a má veľmi dobré hodnoty. Topka na trhu a ešte si chvália Zinzino

autor
6. sep 2022

@silvus138 ďakujem za info, už ho máme doma, nakoniec som sa rozhodla ho kúpiť.. uvidíme po dvoch mesiacoch či budú pozitívne zmeny 🙂

autor
29. okt 2022

@hradnapani ahoj, s odstupom času môžem povedať, že odporúčam, ak ešte vahas tak smelo do toho 💪

domccca68
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domccca68
7. nov 2022

Dobrý deň natrafila som na tento príspevok. Po akej dobe ste zbadali pokrok pri používaní neurotresky? Kupovali ste obyčajnú alebo tu plus?

autor
7. nov 2022

@domccca68 takú fialovú, je tam napísané že na neurologické poruchy. Zajtra môžem odfotiť obal. Zmena nastala v polovičke fľašky cca 🙂 možno to je náhoda, no skôr myslím, že olej k tomu dosť dopomohol.

domccca68
8. nov 2022

Ďakujem ano viem ktora je aj nejaká ružová tá je plus. Prosím ťa a objednala si z tej českej stránky?predtým ste mali nejaky rybí olej?

autor
8. nov 2022

@domccca68 najskôr som objednávala z českej pilulky a teraz priamo od výrobcu tiež z čiech. Prišlo mi to do troch dní cez packetu. Pred tým sme mali equazen ale to nič žiadny posun

autor
8. nov 2022

@domccca68 inak treba začať nižšími dávkami a postupne ísť na tých 5ml. A strašne ale fakt že strašne ten olej smrdí 🙈

domccca68
8. nov 2022

My máme teraz molers ochutený ten nemá problém vypiť no som zvedavá čo tento kedze tvrdíte že smrdi 😂 u vás nebol problém s pitím ? Miesate to do niečoho ? Ja som ho pozerala na stránke rybitukylysi.cz idem to skúsiť objednať 🙈 ale nechám ju nech doberie ten molers má tam ešte na pár dni

autor
8. nov 2022

@domccca68 z tej stránky som brala. Nemiesam to dám to do striekačky z nurofenu a keď to vypije tak za odmenu zapneme jednu rozprávku na tuki tv 😀 ale už vie povedať že ryba olej fuj alebo papať olej telka 😂 čo pred tým len detská mongolcina u nás bola

domccca68
8. nov 2022

Super ďakujem tak dúfam že aj naša vypije 😂🙈

domccca68
8. nov 2022

A snáď aspoň trosku zaberie 🙈

autor
8. nov 2022

@domccca68 ale snáď áno 🙂 koľko má malinká? Tiež okolo 2r ?

domccca68
8. nov 2022

Nie ona už bude mať 4 🙈 teraz začala chodiť do škôlky chodíme aj na logo ale ide to strašné nejak pomaly 🙈

autor
8. nov 2022

@domccca68 jaj tak sa skús poradiť na tej CZ stránke možno ti odporučia ten silnejší olej. Držím palce aby jej to pomohlo ❤️

domccca68
8. nov 2022

Ďakujem krásne 😉

9matulik9
26. okt 2023

Dobry den, natrafila som na Vas prispevok. Mozete mi prosim poradit, ci objednavate neurotresku plus alebo tu obycajnu? Dcerka ma 2r a 3mesiace a nerozprava, Equazen uziva uz pol roka a nevidim ziadny extra posun. Dakujem.

lapersefona
29. okt 2023

@9matulik9 začať treba s obyčajnou. V pripade ze dieta bralo uz rybi olej ak nie treba začať nim a potom prejst na klasickú neurotresku a neskor plus a striedať to s klasickou