Ročné dieťa ma ignoruje

vladkototh
4. jún 2022

Baby poraďte mi ignoruje ma ročne dieťa nechce spolupracovať nechce sa mu mávať ručičkou papa keď kričím mu na meno malo kedy sa obzrie a hlavne na cudzích sa ani nepozrie ale popritom smeje sa keď sa sním hrám neviem ci môže byt to taka povaha alebo niečo sa deje som stoho zúfalá 😔😔😔 bojím sa či je všetko poriadku ďakujem za odpovede

nelca0510
4. jún 2022

@vladkototh dieťa nie je cvičenia opica. Keď nechce mávať,nebude. No,keď je zaujaté hrou,nemusí vnímať zvuky - keď na neho zakricis.

petricka22
4. jún 2022

@vladkototh netreba vsetko prehnane prezivat, kazde dieta si ide svojim tempom. Mozno z neho bude totalny flegmos. Netreba sa riadit tabulkami, sama vidis, ci tvoje dieta napreduje, ci fyzicky, ci mentalne a to je ten najlepsi ukazovatel.
Ale ak mas pocit, ze ta nepocuje, tak smer usne, aj tam moze byt problem.

vladkototh
autor
4. jún 2022

@petricka22 ušné nie obzrie sa za každým hlukom to ma v poriadku

lenuska9999
4. jún 2022

@vladkototh aj mňa ignoruje môj 3 ročný syn keď na neho kričím menom 😀 mávať tiež nikomu nechcel. Teda nikdy nerobil to, čo som mu kázala. Napr, ze mavaj Papa, povedz ahoj atď.. ak chcel povedal to sam, keď nechcel mohla som mu hovoriť koľko som chcela. Neboj ročne dieťatko je ešte malé, nechci od neho hneď neviem akú poslušnosť. Väčšina ešte len v tomto veku začína chodiť. A hlavne každé dieťa je iné. Nepozeraj na odtatne, že napr kamoške už vie toto alebo toto.. každé ide svojim tempom, učí sa iné veci, má inú povahu atď

luccija
4. jún 2022

A z čoho si zúfalá?Pre Boha veď nechajte tie deti žiť.Objavuje svet nebude stále robiť to, čo chces ty.Co budeš robiť, keď bude mať 3-4 r a iné maniere.Ak počuje je v poriadku.Uc ho nové veci možno ho už nudí dávať papa to robia 7,8 m deti🙂
Troska zvolni

vladkototh
autor
4. jún 2022

@lenuska9999 ďakujem za pozitívnu odpoveď

makova333
4. jún 2022

@vladkototh a to este uvidis ako ta bude ignorovat v puberte 😀 A teraz sa skus zamysliet. Ty robis vsetko co ti ludia povedia? Cumis na csetkych cudzich ludi? Urcite nie. A preco to chces od rocneho dietata? Takze na tvoju otazku. Nie, nie je to taka povaha, je to vyvinove stadium v kombinacii s tym, ze chces od dietata nieco, co ani dospeli nerobia na povel.

amonet
4. jún 2022

nuz,dočkaj zachvilu pride separačna uzkost a budes s laskou spominat na obdobie kedy ta ignorovali😅

danielahamar
4. jún 2022

Dieťa je ok, len mamička ma nejaký próblem😉

mirro
4. jún 2022

@vladkototh počkaj do násť veku 😁

babydesire
5. jún 2022

@vladkototh rocne dieta..ved hlavne je ze pocuje,ze sem tam reaguje a to staci..moje ani teraz ked su skolkari nechcu reagovat na druhych,ignoruju,inokedy zas su az otravny,vykecaju aj co nemaju,a pozdravy im musim pripominat vacsinou

katka533
10. jún 2022

@vladkototh to, ze sa nepozera na druhych ludo by som az tak v pohode nebrala..Ani na deti ine? Zvieratá?

vladkototh
autor
10. jún 2022

@katka533 to áno deti ma rad hlavne keď sa hrajú rad sleduje