Robí moje 4,5-mesačné dieťa na svoj vek všetko správne?

20. feb 2024

Ahojte som zvedava na vas nazor
Maly sa uz pretaca sam na brusko snazi sa lozit teda ak sa Nemylim dviha hore zadocek taha sa do predu a odraza nozkami nieje to este take ze prejde aj sam ale snazi sa skusa co vie hlavicku si myslim ze drzi celkom ok aj ked mam obavy ze by ju mal drzat lepsie na brusku vydrzi celkom dlho dokonca je na brusku rad.
Neurologicka nam dala
Vymenny listok na fyzio ze nech nam ukazu cviky na posilnenie chrbatika lenze mozme mu dat este cas vravela ze je to na nas a ak nepojdeme nikde sa nic nedeje par dni po vysetreni sa zacal pekne opierat o lakte toto bol nas problem ze na brusku sa neopieral o lakte takze par dni po to zacal odrazu robit a posledny tyzden cca
Sa natahuje za hrackami rucky ma skor v predu pred telom ale zase na tych laktiach velmi Nieje skor tie rucky ma stale vystrete a natahuje sa za dacim Je to ok? Mala
By som ist na fyzio ? Nechcela som to uponahlat chcela som Mu dat cas sama Neviem moj nazor je ze sa natahuje za hrackami tak na tych laktiach asi len tak nebude pozerat na nieco kedze je zvedavy ale niesom si ista ci deti v jeho veku robia to iste
A je to ok alebo nie?🫣

anjelicek26
20. feb 2024

Podla mna vas poslala, lebo toho robi az moc a ma hypertonus a nie, ze zaostava...

autor
20. feb 2024

@anjelicek26 nema Hypertonus Po narodeni ho mal do cca 2,5 mesiacov chodime pravidelne na kontroli a na poslednej kontrole bol uplne ok a hypertonus nemal

taktotedanie
21. feb 2024

Cvicenim mu len a len pomozes