Režim trojmesačného bábätka

nina296
4. jan 2022

Ahojte, známe hovoria ako majú už davno nastavený režim, ale nech robím čo robím moje dieta nechce. Čo sa týka Papania, tak približne papa každé 3 hodiny v podobný cas umelého mlieka, ale spánok nula bodov. Doma nechce spat vôbec, ako náhle zaspí a zastavim kocar hneď je hore. Už neviem čo robím zle😏 v noci myslim že dobre, to zaspi cca o 20:00, o polnoci sa zobudí na mliecko,potom o 3:00 a 5:30 už buvat nechce

snehulienka639
4. jan 2022

Podobne to mala aj moja v takom veku. kociar sa musel hybat, inak v sekunde hore, ale tak nevadi, chodila som na prechadzky. V noci sme to mali tiez podobne, okolo tretej som zarabala mlieko a potom potiahla este do nejakej siestej. Chvilu hore a doobeda potom zase spanok. Vsak podla mna je to zatial postacujuci rezim pre tak male dieta. Ci ake rezimy maju ostatni?

petamich
4. jan 2022

nerobis nic zle 🤷‍♀️ skratka to je tak, maly bude mat 6M a je to asi mesiac, co nam zaspal aj na balkone po chvili drncania, dovtedy len prechadzky a ziadne sadnem si na lavicku zaspal 😂 no a teraz je zasa vsetko inak a nechce spat vobec dlhsie ako 30 min. a je jedno, ci to je postielka, kocik, hybe sa, nehybe sa a rezim mame podla mna ale rezim neznamena, ze dieta ti bude spat v postielke, dve hodiny, 3-4x denne, nas vstava rovnako, chodi spat rovnako, na spanok ho ukladame kazde 2.5 hodiny, tak ma teraz bdele okna a vacsinou spi len 30 min. a mozem sa na hlavu postavit

nespi doma ani tie 30 min.? kazdy jeden spanok musis ist von? ako ho davate spat? v akych intervaloch?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nina296
autor
4. jan 2022

@petamich spi max 20-30 min ale musim vkuse kočíkovať aj doma, nic iné nezabera. Vždy musim ísť von 3x denne aby niečo pospala. Ked dame papat vydrzi max hodinu hore a potom už plač a plač, nevydrží dlhsie byt hore. Snažím sa s ňou rozprávať, spievať, ale dostane nervy

nina296
autor
4. jan 2022

@snehulienka639 aj čo sa týka spánku mi hovorili, ale našej malej to nejde.

nina296
autor
4. jan 2022

@elizabet173 najhorsie je že ak nechce toľko spat tak nevadi, ale dokedy ma pit mliecko place. Spi chvilku a nevie v klude vydržať do papania. Nic jej nie je boli sme aj u doktorky, asi je len taka nervacka. No toľko placu a som z toho už vycerpana

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petamich
4. jan 2022

@nina296 skusala si take tie bezne veci ako uspavanky, biely sum, mojkacik, plienka cez tvar (znie to cudne ale nas maly inak nezaspal v kociku, len plienka cez tvar), nam to zaspavanie funguje odkedy mu sledujem tie bdele okna, len on mi teda vydrzal nejest a neplakal takto, tak ti uplne neviem poradit, je to iba obdobie, to vieme vsetky ale kym prejde, tak jednu matku aby porazilo a ked prejde pride ine 🙈

nina296
autor
4. jan 2022

@elizabet173 polohy sa bojim, lebo ma stále reflux. To je na nervy tiež. Vkuse peries a prezliekam a aj z toho sa chudatko nerváci.

nina296
autor
4. jan 2022

@petamich biely súm púšťam v kocari aj na noc🙂 plienku aj mojkacik skusala a vibec nechce, ale nevzdám to🙂veru ano len vydržať a keď prejde tak mas pravdu, príde niečo iné🙂

zuzkazuzkazuzicka
4. jan 2022

@nina296 tak ten reflux je možno dôvod podráždenia a zlého spánku. Aj my sme to tak mali. Tie zalidocne stavu drazdia hrdielko,mozno preto pýta castejsie jest. Chvalabohu som veľmi skoro objavila caro nosenia. Dlho sme mali denne spanky len v nosiči, tak zvladol aj 3x2hodiny denne, ale nie vždy, niekedy len 20-30 min. Tie tri prechádzky denne stali za ten spánok. Na hodila som kilometre, aspoň som chudla 😀 Doma síce výbuch, ale na to kašľať.. Ved to ber tak, že toto je len fáza, detičky sa naozaj rýchlo menia, nič nerobíš zle. Môj ma 6m a v noci kojím niekedy 2x,inokedy aj 10x... Spať budem na dôchodku