Rehabilitácie na Donnerovej - skúsenosti

deedol
24. júl 2018

ahojte, mate niekto skusenost s cvicenim vojtovky na donnerovej v karlovke? boli ste spokojni? dakujem za odpovede

matos2017
24. júl 2018

@deedol ahoj neviem aky mate problem, ale ja som chodila kolitomu, ze syn mi tocil hlavu do jednej strany a neskor sa zacal otacat. Boli sme asi 2x . Potom som prestala chodit lebo mi na neurologii povedalu ze je to prehnane hned cvicit vojtovku, ze jemu stacia len obycajne cviky. Ale co som sa rozpravala s inymi matkami, boli spokojne. Oni mali horsie problemi. A pochvalovali si ze robia pokrok. Terapeutky su fajn, da sa snimi dohodnut. Maju pekny pristup k detom. Vsetko ti vysvetlia co a ako a preco mas cvicit. Len primarka je stara prisna a vsetko hadze na vojtovku.

dankabetka
24. júl 2018

Ahoj, aj ja som chodila s drobcom, ale len na masaze a cvicenie, na vojtovku nie. Doktorka bola dost zvlastna, aspon teda pre mna, ale sestricky co s nami cvicili boli uzastne, mile, prijemne, empaticke. Ja som spokojna bola, drobec je uplne v poriadku.

deedol
autor
24. júl 2018

baby, dakujem za reakcie. my mame tych problemov podla lekarky viac, aj ked podla neurologicky by tiez stacilo nieco jemnejsie ako vojtovka, ale tak nechcem nic zanedbat. tiez mi prisla lekarka taka "prisna", ale sestricka je strasne zlata. som rada, ze to vasim detom pomohlo 🙂