Ranné vstávanie 7 mesačnej dcérky

zszudorova
27. aug 2013

Ahojte. Zaujima ma vas nazor preco asi moja mala rano vstava o 6:00, vynimocne 6:15...co je super jasne, ja viem a spi celu noc od tej 19:30...no k veci, proste vstane ale neni hladna ani nic,neplace,len sa proste preberie...predtym sa aspon troska najedla, ale posledne dni vobec nechce, vypije len caj, troska sa povala po postely,prebalim ju a do hodiny ideme znova spolu spat do tej 8:45...ja sa ale mam ze?🙂 len tak proste nechapem na co sa zobudi ked jej nic nechyba...chce sa len povystierat alebo co? skusila som ze nevyberem ju z postielky, len dam napit caj, ale nezaspala, az za tu hodinu...aj k nam do postele som skusila prelozit, tak isto...proste tu hodinu je hore a potom hajame...mate skusenost? nestazujem sa, len sa tak zamyslam kazde rano...asi sa hra na budik pre tatina...🙂

dejka77
27. aug 2013

Myslim, ze sa zobudi lebo jednoducho uz nepotrebuje spat 🙂 Asi ma vnutorne hodiny tak nastavene a preto sa budi stale rovnako.

coteraz
27. aug 2013

Mne to druha dcerka tiez zacala robit okolo 9 mesiacov. Lenze ona sa budila na hlad. Tak sme jej dali mliecko a ona znova zaspinkala. Niekedy je to trvalo dlhsie, niekedy kratsie nez znova zaspala. V kazdom pripade sme sa s nou nesli hrat a ze sa vztava, zaznut svetlo, vybalit hracky... lebo to by bol koniec. Zvykla by si ze vtedy sa zacina den. Miesto toho sme ju dali k nam do postele, akoze este sa musi spat, i ked sa jej nechcelo. Okolo roka sme ju prestali bravat k nam a mliecko si vypila v postielke u seba. Ale myslim ze tym s me ju naucili, ze si ma prestelovat vnutorne hodiny, a teraz uz stava ovela neskor. Uf!