Pyridoxin a plačlivé 4-mesačné bábätko

8. jún 2023

Dávali ste pyridoxin bábätkám? Nám ju odporučila neurologička kvôli slabému chrbátiku a povedala že to je dobré aj keď je bábo dráždivé a plačlivé. Máte skúsenosti?

michaachim
8. jún 2023

My dávame od narodenia a nemáme žiaden problém. Môže byť dieťa plačlivé z iného dôvodu. Dávame 2z denne 1/4

viestta
8. jún 2023

Pyridoxin je vitamin skupiny B, ktore su dolezite pre spravne fungovanie nervovej sustavy. Placlive bude z nejakej inej priciny

autor
8. jún 2023

Plačlivý je od narodenia. Vraj toto pomôže aj nato

dota6
8. jún 2023

Moja malá to brala a plačlivá je aj naďalej. Už má 7 mesiacov. 🥲

autor
8. jún 2023

@dota6 a prečo plače nevieš? Môj je strašne umrnčaný, nič sa mu nepáči, väčšinou je nespokojný. Snažím sa najviac ako viem, venujem sa mu a nezanedbávam ho. Je predčasne narodený, o 2 mesiace skôr ale neviem už čo robiť :( som zúfalá. Nieje to taký kŕčovitý plač ale taký iný. Má aj chvíle kedy sa usmieva, smeje a teší sa ale v prevahe sú tie horšie chvíle :( nikam s ním neviem ani ísť lebo plače

dota6
8. jún 2023

Moja sa narodila 36+3, takže je tiež trocha predčasne narodená. Tiež nemala taký ten plač, skôr také mrnčanie a poplakavanie. Prečo plače doteraz neviem 😢 došla som k tomu, že je náročné dieťa. Nemá rada ani kočiar a a nosič. Okrem iného od cca 3 mesiaca cvičíme aj vojtovou metódou, lebo nechce byť na bruchu, keď je na bruchu no hádaj čo :D plače. A tiež má zrejme reflux, ale na gastro sa dostaneme v auguste. No samozrejme ma ar mlieko, všetky opatrenia stále, klin v postieľke, odgrgnúť a dookola :D
Niekedy som zúfalá, no malá je poklad a má aj chvíle keď je milá a usmievavá.

ejuus
22. feb 2024

Pyridoxin užíva moja mala druhý týždeň kvôli nižšie mu zelezu a spokojne ho bábätká sa stalo krcovyte s bolesťami bruška a hnackou no obvodná kázala podávať ďalej.