Prvé topánky pre 8,5m

majusska202
3. júl 2018

Ahojte mám 8,5 mesačného syna, začal sa nám stavať a robí už aj kroky chceme mu kúpiť kvalitné topánky lenže veľmi som nenašla žiadne viete mi poradiť kde si vy kupovali? chcem aby boli na šnúrku, aby mal chránení členok najlepšie kožené.ďakujem za rada

evitka83
3. júl 2018

@majusska202 zavisi kolko chcete investovat. U nas top primigi a geox

ena87
3. júl 2018

@majusska202 My sme mali prve topanocky Wandy a velka spokojnost.Drzia nohu,su kozenne ale vzdusne a kvalitne.Stoja sice okolo 30€ ale oplati sa investovat.Minimalne tie prve topanky by mali byt kvalitne aby dieta ziskalo istotu pri chodzi.

asia83
3. júl 2018

@majusska202 zn. RAK

tortelinka
3. júl 2018

kožené capačky

linda2111
3. júl 2018

Ak sa pohybuje len po byte, topanocky mu netreba. Ziadne papucky s tvrdou podrazkou. Chodidlo potrebuje volnost. Ak na von, tak potom barefoot topanocky.

majusska202
autor
3. júl 2018

@ena87 presne tam som pozerala a tie co som vybrala nemajú vôbec v ponuke takú veľkosť ako potrebujeme chcem tam zajtra skúsiť zavolať ci sa nedajú vyrobiť

majusska202
autor
3. júl 2018

@asia83 pozerala som len majú od veľkosť 19 a to nám je veľmi veľké ešte

ena87
3. júl 2018

@majusska202 My sme mali velkost 18 ako prve topanocky a kupovala som to v kamennom obchode,tak neviem...

kallanchoe
3. júl 2018

Kupovali sme znacku Rak,slovenske,kozenne... Maly pekne chodil,rovno,nespickoval a pod. On barefoot odmietal.... Za mna urcite raky

asia83
4. júl 2018

@majusska202 Fíha, to som nevedela. My sme prvé číslo kupovali 20. Tak to vám potom neviem poradiť.

momoqui
4. júl 2018

@majusska202 najma poskusajte, kazde dieta ma inu nohu (siroku uzku narty vysoke nizke atd ...) takze podla typu nozky kupit topanky, znaciek je vela, kazdemu vyhovuje nieco ine. Urcite si nechaj poradit v specializovanom obchode, ziadne ccc deichmany atd 🙂 ak si z Ba tu je dost takych predajni, inde neviem. ale ak chodi iba vnutri tak stacia nejake capacky alebo ponozky na take indoor