Prvé kočíkovanie novorodenca vonku

sandrita_v
11. sep 2022

Ahojte,
Chcela by som sa Vas spýtať po koľkých dnoch po príchode z pôrodnice ste zobrali von babatko kocikovat?
Mam doma 3 tyzdnovu dcérku a rada by som s nou sla uz von ..len neviem ci to este nie je skoro..
Dakujem za kazdu radu 🙂

natalala
11. sep 2022

@sandrita_v urcite nie je skoro a este je aj fajn pocasie, ak sa ty citis dobre, tak chodte 🙂 niekam do parku/prirody kde nie su davy ludi, uvidis aj tebe to dobre padne. Ja by som sa zblasznila byt 3 tyzdne zavreta doma 🙈 my sme boli asi ked mala 1,5 tyzdna (ja som bola po cisaraku a aj babo malo nejake problemy, tak sme boli dlhsie v nemocnici) a bol februar.

denden77
11. sep 2022

na druhy den od prichodu 🤷‍♀️😊

lalala94
11. sep 2022

Je to na tebe. Ja som išla vtedy, keď som sa fyzicky cítila ok, čiže u mňa po dvoch týždňoch. Niektoré idú hneď, nie je žiadny predpis.

majulino
11. sep 2022

S prvorodenym po týždni skrz vysoké teploty (38°C a večer neskutočne množstvo komárov.
S druhorodenou po mesiaci skrz mrazy je silvestrová 😅
S tretorodenym hneď na druhý deň

elizabet173
11. sep 2022

@sandrita_v kľudne s ňou môžeš ísť von, v troch týždňoch som kočíkovala v zime, keď mrzlo. Len otoč kočík tak aby na bábätko nefúkalo a neobliekaj ho príliš

sonicka96
11. sep 2022

Pri prvom som išla hneď na druhý deň, až keď bolesť si dala pauzu. Pri druhom hneď ako nás pustili z nemocnice,keďže sme museli cestovať 60km 🙂 tam bola veľká záhrada takže sme mali aj kľud 🙂

nikpa
11. sep 2022

@sandrita_v už včera bolo neskoro 🙂 neviem načo toľko čakáš 🤷 veď je vonku pekne. Ja som išla s prvým po príchode z pôrodnice v januári asi po 4 dňoch a s druhým, narodeným na jar, sme rovno z pôrodnice zostali vonku keď sme vystúpili z auta pred barakom 😀

nelca84
11. sep 2022

@sandrita_v na druhy den. Neviem naco cakas 3 tyzdne.

petamich
11. sep 2022

@sandrita_v my sme tiez sli hned 🙂 ono postupne sa na to ma ist a babo sa ma adaptovat hlavne v zime, teraz je este pekne takze kludne mozete ist

zuzanockamt
11. sep 2022

@sandrita_v Hneď po príchode z pôrodnice. Narodil sa v stredu, v nedeľu už bol von. Bol február. Týždňový už cestoval busom v šatke, mala som vybavovačky.

luliu
11. sep 2022

@sandrita_v už dávno by som s ňou bola vonku. V takomto počasí by som šla hneď na druhý deň. Mám zimné deti a po týždni sme boli vonku
V čom máš pocit, že je skoro? Za mňa pridlho čakáš 😉

cimage
11. sep 2022

3-4den po porode, bol marec a pekne slnecne pocasie, bez vetra. Ja som uz potrebovala byt vonku.

dada0902
11. sep 2022

Po týždni sa mi zdá ja som sa riadila podľa pediatricky keď povedala ze môžem začať chodiť von tak som začala

patka06
11. sep 2022

Vonku sme boli hneď v deň príchodu z pôrodnice - dcéra sa narodila, takto začiatkom septembra, bolo krásne počasie.

jaskolka
11. sep 2022

Syn narodený v októbri, asi po 3 týždňoch sme šli, lebo fakt zle počasie sme vtedy vychytali, a do lejakov a vetra sa ani mne nechcelo, takže otvorené okno to riešilo 🙂
Dcéra je májová, tam asi na tretí deň po návrate z pôrodnice sme šli na prechádzku.

rk123
11. sep 2022

po tyzdni, bol zaciatok novembra

jaga18
11. sep 2022

Kým som sa stihla doma zložiť, dcéra (16toho času) s ním už aj bola vonku. Stihla ho ísť ukázať kolegyniam do práce, kde brigadovala, tak 500m od nás, v bistre. Nebola som 2x nadšená, ale do pol hodiny s ním bola späť a malý sa ani nestihol zobudiť.

veronika3110
11. sep 2022

@sandrita_v posledné 3 týždne bolo celkom pekne, určite si mala ísť.. slniečko, čerstvý vzduch… my sme tiež boli druhý deň po príchode z nemocnice… rovno sme šli ku doktorke a potom sme si urobili malé kolecko..

janka1011
11. sep 2022

@sandrita_v 3 týždne a ešte si s ním nebola von?Prečo? Neni ani minus 25 ani plus 40...počasie ideálne, dokonca v každom počasí sa s deťmi chodí von, novorodenec sa môže v kočíku voziť aj hneď, veď mu to nijak neublíži, skôr naopak.

ls56
11. sep 2022

Hneď keď bolesti odišli a citila som sa ok,tak sme boli vonku.

viestta
11. sep 2022

Po týždni a to sa narodil na konci januara