Problémy so spánkom 6 mesačnej dcérky

janus141
16. jan 2013

ahojte maminy potrebujem radu moja slecna strajkuje zo spankom cez den tak pol hadinku spinka v kociari je kojena ale uz aj prikrmovana vecer co zaspinka uz sa budi a che cicu to nikedy chce mat prsnik aj celu noc v puse ked ho vytiahnem 15minut pospi a zase hlada... ☹ ☹ ☹ ☹ cumel nechce do 3mes spala v postielke lebo sa budila 2krat za noc to boli casy 🙂 ale ket sa budi kazdu chvilku tak som to vzdala a spinka pri nas na posteli...a este jedna vec ked sa jej podari vyspat tak 2hodiny tak sa zobudi a chce sa hrat rano stava kedy ako tak od pol 6tej vecer jej davam uz aj papkat aby vyspinkala troska viac ake mate vy skusenosty a co by ste mi poradili dakujem pekne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lea641981
16. jan 2013

trpezlivost

andrik78
16. jan 2013

@janus141 akoby som čítala o svojej slečne. Cez deň spí 2 až 3x po pol hodine v noci je na mňa neustále prisatá a najnovšie vstáva v noci o druhej vykecáva tou svojou čínštinou a tvári sa, že je už vyspatá. lea má pravdu treba nám len veľa trpezlivosti veď z toho vyrastú

ichbinich
16. jan 2013

@janus141:
Kedze babatka maju v 6 mesiacoh velky skok vo vyvine, meni sa im aj spanok. Taketo temy su tu kazdy druhy den, pozri si tie starsie, pripadne daj do vyhladavaca.
Najdes urcite dost tipov a trikov, na tych sa nic nemeni, ci je ta tema stara dva dni alebo dva mesiace 😉
Ale uvedom si, ze to je naozaj bezne, aj ked strasne unavne, ale zaziva to vacsina mamiciek.
V prvom rade ti bude treba (este viac) trpezlivosti, ako pise aj @lea641981.

sante81
16. jan 2013

aj my máme skoro 7 mes a debatny kruzok kazdu noc, niekedy hodinu niekedy 2 a ked uz konečne zaspí, tak zase o 4 nad ránom pravidelne tlačí do plienky, zostava mi len byt trpezliva, však oni z toho vyrastu

diana23
23. feb 2014

ahoj, kedze uz je rok po🙂, chcem sa opytat ako sa to vyvijalo dalej. teraz mam rovnaky problem, trva to uz 4 mesiace a ziadna zmena.

tetelka
27. feb 2014

akoby som čítala o svojom synovi. My máme 7 mesiacov a v noci nevydrží ani 2 hod spať. Tiež sa budí často, niekedy aj po hodine. Pripadám si ako cumlík, lebo stále by bol len na prsníku a keď zadrieme a už ani neťahá tak skúsim pomaly vytiahnúť a v momente sa zobudí :(
tiež už čakám, kedy sa konečne vyspím 🙂 želám NÁM veľa trpezlivosti s našimi drobcami 🙂

maminkincecusik
2. mar 2014

@sante81 toto je jak ten moj chuligan,tento tvoj popis :D jaaaj sa len smejem