Problémové zaspávanie 8 mesačnej dcérky

stevkaf
13. okt 2013

Zdravim vsetky mamicky...
Moj problem sa tyka mojho maleho anjelika...od pol roka zacala vystrajat pri zaspavani. Zaspavala somnou na posteli, po prelozeni do postielky bola do hodiny hore a musela kunam do postele.Uz som to dalej takto nezvladala a skusila som zaspavanie podla knihy KazDe dieta sa vie naucit spat same...+sme sa zbavili cumlika.Presiel tyzden a Emmka place stale rovnako srdcervuco aj vyse hodiny..a ajtak zaspi len pri mojom hladkani...jedine co sa zmenilo je,ze prestala spavat cez den, co predtym spinkala aj 2x,teraz uz len v kociku.Uz som zufala :(poradte mi prosim co robit...nechcem ju takto trapit dalsie dni,ked je to stale len horsie...:(Dakujem za vsetky odpovede

janaspa
13. okt 2013

Mozno su to zubky,nepises ci kojis,alebo nie.

stevkaf
autor
13. okt 2013

Nekojim od 5 mesiaca,mala vsak papa ukazkovo.No a zubok nemame este ani jeden :/

zszudorova
14. okt 2013

@stevkaf nemate ale budete mat a mozno viacej naraz...ty nevidis nic no mala to mozno citi,svrbia ju dasna,bolia...moja ma 9mes, sice uz stvrty zub je vonku ale kazdy sme si poctivo odzili zatial...kazdy vylieza 2-3tyzdne, mala zle spi,je mrzuta,umrncana...je to o hubu...ked jej vyleze,2-3dni je ako anjelik a potom znova...a nechce hryzatka,geliky,nic...jedine cim ju utisim a ukludnim je sucha korka z chleba,vtedy je spokojna,zrejme jej to je dobre na dasna...ale co so spanim,to ti neporadim pretoze sama si neviem niekedy rady-dost casto...ale vzdy fakt zistim ze ked je vylezeny zub,spi jak drevo...urcite to budu zuby...pane boze,a kolko nas este caka! :P drzte sa

adkasmolka
14. okt 2013

@stevkaf ahoj, 8meascne deti postihuje "uzkost osemmesacnych" aj moj syn to mal. Zle v noci spaval, plakaval alebo mal problem so zaspavanim. Takze moze mat take obdobie. Ako prislo, tak aj odide. To stym spanim, mozno si uz posuva dva spanky na jeden - obedny. A tym, ze zle spi v noci chce byt asi uspavana v kociku, aby bola hojdana. Urcite je to len obdobie a prejde to. Pride nieco nove - napr. rast zubkov 🙂

stevkaf
autor
15. okt 2013

Dakujem vam za vase odpovede ;)Tak snad to vazne prejde,lebo uz byvam niekedy naozaj zufala.:(btw co si myslite,mam dalej pokracovat v tej metode uspavania samej v postielke,ked po tyzdni nevidim ziadnu zmenu?Ona je vlastne cez den usmievava,milucka..no akonahle dojde na spanie zacina cely boj odznova :/